Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p10 swap z 2.0 slx na GT


Gość marlas666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marlas666

witam

 

proszę was powedzcie mi co mi jest potrzebne z GT do SLX żeby było GT zaznaczam że przekładam cały silnik !! brać skrzynie od GT czy może zostac od SLX ?? heble od czego ?? mogą zostać te co są czy też swapowac ?? i co z instalacja proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy naszej przeróbce SLX-a na GT/VE wyleciało prawie wszystko. Została praktycznie tylko skrzynia biegów. Deska, kiera, zawieszenie, elementy wnętrza, wydech, wiąchy i oczywiście motor VE. Praktycznie nic nie pasowało. Mam teraz stary samochód w nowej budzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marlas666

Deska, kiera, zawieszenie, elementy wnętrza, wydech, wiąchy i oczywiście motor VE czyli to musze zabrać z GT odrazu ?? a deska nie będzie pasowac ?? siedzenia itp to odrazu chyba nie trzeba ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze to sprawa indywidualna. Deska i kierownica niestety nie podeszły i musieliśmy wymienić, z czego jestem bardzo zadowolony.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj i poczytaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/57465-ruda-p10-slx-p10-gtve-213km227nm/page__st__40

Odnośnie kiery, to wymienialiśmy komplet z dechą, z czego jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza elektryka i złączki miały znaczenie.

Różnice w obu modelach były spore. Zwłaszcza, że SLX 1996 po lifcie, a GT 1994. Ponad miesiąć w zaprzyjaźnionym warsztacie!

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...