Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony BFG All Terrain zimą


em

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zmiany opon w mojej navce. W oko wpadły mi opony BFG All Terrain 265/70 R16. Jak takie opony zachowują się zimą? trzeba myśleć o innym komplecie czy sprawować się będą tak jak fabryczne wielosezonówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zachowasz nieco uwagi to da sie na nich jezdzic zima. z pewnoscia sa lepsze zimowki, ale na sniegu AT jakos jedzie:) maja oznaczenia zimowych opon, dzieki czemu nikt sie zima w europie nie przyczepi

 

 

 

Przymierzam się do zmiany opon w mojej navce. W oko wpadły mi opony BFG All Terrain 265/70 R16. Jak takie opony zachowują się zimą? trzeba myśleć o innym komplecie czy sprawować się będą tak jak fabryczne wielosezonówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Jak na trasie to najlepsze dobre zimówki. Jak już duży śnieg to AT lepsze :) Szkoda ich tylko na asfalt w długie trasy. Podobno BFG się skiepciły jak Mobil. Około 3 lat temu były to najlepsze opony w tej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BFG AT zimą w śniegu dadzą radę ale na oblodzonym lub mokrym asfalcie to istna masakra. Trzymanie na poziomie ZERO, szczególnie przy Navarce która nie cierpi na niedobór mocy. Ja do mojego Pathfindera założyłem Dunlop Grabdtrek SJ6 i tę oponę mogę ci BARDZO polecić. Tak na drogę jak i w teren. Jest to bardzo dobra zimowa opona offroadowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barwol na tych dunlopach jeździsz cały rok? czy tylko zimą?

 

To jest opona typowo zimowa ale z bieżnikiem off. W lecie mam od tego roku Bridgestone AT 694 i jest jest zaj... opona i w teren i w trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja szukam opony całorocznej. Chyba się zdecyduję na BFG AT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...