Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek


Bambo80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam mały problem z centralnym w moim T1 3drzwi. Otwierając kluczykiem zamek w dzrzwiach od strony kierowcy , otwierają się tylko drzwi od strony kierowcy . Drzwi pasażera musze otwierać z panela na drzwiach kierowcy od środka (razem z nimi otwiera się pokrywa bagażnika) . Zastanawia mnie dlaczego tak jest , skoro pare razy udało się otworzyć oboje drzwi kluczykiem od strony kierowcy .

Skoro już o centralnym zamku to jeszcze zapytam czy da się to otwieranie jakoś na pilota zrobić bo mam zestaw ale nie wiem jak to zrobić , czy trzeba jakiś dodatkowy siłownik czy nie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scorpionpl

Cześć witam . Ja założyłem dodatkowy silownik i mam cz. na pilota.Miałem tak samo że otwierały mi sie drzwi od kierowcu ściągłem tapicerke z drzwi i podgiąlem drut który idzie do sterownika (to jest to z kabelkami :dribble: ) otwierania drzwi i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj może jakieś foty z opisem co, jak i gdzie ...

 

kupujesz uniwersalny siłownik do drzwi z 4 przewodami (prościej ) jeden drut do centralnego i centralke do radiolini sciagasz tapicerke parzysz jak idzie ciegno z tzw cypla montujesz siłownik najlepiej w pionie wtedy siłownik działa poprawnie . w drzwiach od strony kierowcy masz styk w zamku który mowi centralce zeby zamkneła reszte drzwi . w razie pytań pisz na priv postaram sie pomóc ważna rzecz jak zamontujesz silownik dobrze go przetestuj np z aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...