Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Juke a cena.


Gość blackberry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Potwierdzam całkiem przyjemnie się jeździ a przyśpieszenie jest rewelacyjne. A co do ceny to ... :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Miałem przyjemność jeździć tylko w trybie normal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy podstawowym silniczku czułem różnicę na różnych trybach, najprzyjemniej sie jedzie na trybie sport rzecz jasna :) Przełączenie na tryb eco zabiera sporo mocy ale coś kosztem czegoś.. Jednakże ja preferuję przyjemność z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykończenie jest bardzo tandetne jak w K12 czy jest lepiej ?

 

Niech się wypowiedzą ci co mieli styczność z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakość wykończenia Juke według mnie świetna.(nowa micra którą wczoraj oglądałem słabiutko,a do tego taka nijaka ale wreszcie dzięki temu nie tylko dla pań),Największe zaskoczenie(poza szokującą ceną)to ilość miejsca,szczególnie z tyłu.Mam 184cm wzrosyu a siedzi się mimo odsuniętych foteli przednich na maxa,BARDZO WYGODNIE,jak na tak male auto szok.Tylko ta cena :angry: ale myślę że poleci juz niedługo w dół.Ja już zdecydowałem (a wlaściwie moja pani)że jak cena "zelży"to ją biorę w miejsce K12

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest auto które bym chciał mieć ( jeszcze nie teraz)ale bedzie to następca mojej Tino. Nissan zostawił za sobą całą grupę aut europejskich zwłaszcza grupe VW daleko w tyle w stylizacji .To auto jest po prostu fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Seewolf

Na początku jak zobaczyłem go na zdjęciach, to stwierdziłem - dziwoląg. Jak Nissan chce to sprzedawać i komu?

Kiedy przymierzałem się do zamówienia swojego Qashqaia, to zobaczyłem JUKEa pierwszy raz na żywo w salonie. Stwierdziłem że jednak nie jest aż tak brzydki jak na zdjęciach.

Przy okazji kolejnej wizyty w salonie, przyjrzałem mu się bliżej i faktycznie na żywo wygląda interesująco.

Teraz gdy oglądam filmy czy widzę go na drodze, stwierdzam że jest całkiem niezły i zaczynam rozumieć jego rosnącą popularność.

Nie kupiłbym go, bo jest to raczej autko dla kobiet lub młodych ludzi, którzy mają trochę inne wymagania co do możliwości i wyglądu auta, ale nie powiem teraz że jest to dziwoląg.

Cena jest bardzo wysoka, ale jest to koszt ekstrawagancji i orginalności.

Co do wyposażenia, to brakuje napędu 4x4 dla uboższych wersji wyposażenia i dla słabszych silników. Myślę że jest to po cenie największy minus dla JUKEa, choć niewątpliwie nie możliwości terenowe stanowią o popularności tego auta :)

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) choć niewątpliwie nie możliwości terenowe stanowią o popularności tego auta :)

 

...i tutaj się z Tobą zgodzę :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cena jest wysoka, ale to bardzo udany samochód - świetnie się prowadzi, ma doskonałe hamulce, a w wersji 1,6 190KM świetne przyśpieszenie, przy tym wszystkim jest cichutki i wygodny. Ma ciekawą opcję jazdy sportowej ze wskaźnikiem kierunku przeciążenia, normalnej i ekonomicznej.

 

 

Długo się zastanawiałem... nie wiedziałem co zrobić. Wybrałem się na jazdę próbną do warszawskiej Signelli - to była miłość od pierwszego wrażenia. Spędziłem całe godziny na rozmowie ze sprzedawcą... Miesiąc później byłem już jego właścicielem. Zakup w tym samym miejscu, gdzie jazda próbna, przyznam na dobrych warunkach. Cóż dalej... Zauroczenie trwa nadal i mam nadzieję, że nigdy nie minie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich miłośników Juka. Ponieważ przymierzam się do kupna owego autka w niedługim czasie zacząłem sie trochę rozglądać na rynku. Używanych żuków jest jak na lekarstwo ( wiadomo świeży samochód) ale może się coś znajdzie. Interesuje mnie wersja benzynowa w wersji Tekna, bez turbo, chociaż jak by się trafiła okazyjna sztuka nie musi być nowa to bym się zastanowił. Moje pytanie jest jedno: zbliża się koniec roku kiedy można się spodziewać wyprzedaży rocznika 2011? Kiedy ta cena będzie najniższa w grudniu czy lepiej po nowym roku? Kwestia 3 miesięcy mnie nie zbawi.

Edytowane przez DanPlut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale zawsze salony opuszczają cenę jak się zmienia rocznik. Chodzi mi oto czy takie nazwijmy to rabaty są jeszcze pod koniec roku bo chcą się pozbyć rocznika 2011 czy dopiero po nowym roku jak już będzie 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rockatansky

Podobno obecnie sprzedaje się prawie na równi z Qashqai'em (informacja od dealera).

Ciekawe jak inne salony, ale widziałem spore upusty w Centrum Motoryzacyjnym Toruńska.

Na Juke z 2011 jest 7000zł upustu co daje bardzo atrakcyjną cenę.

Nie wiem czy mają Teknę, natomiast od ręki na pewno widziałem Accentę 1.6 190km Dynamic + Sport za 70.000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podobno obecnie sprzedaje się prawie na równi z Qashqai'em (informacja od dealera).

Ciekawe jak inne salony, ale widziałem spore upusty w Centrum Motoryzacyjnym Toruńska.

Na Juke z 2011 jest 7000zł upustu co daje bardzo atrakcyjną cenę.

Nie wiem czy mają Teknę, natomiast od ręki na pewno widziałem Accentę 1.6 190km Dynamic + Sport za 70.000zł.

 

 

Hmmmm... Ja dałem za Acente

+dynamic+sport ale 117KM 64000PLN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, jak to z resztą widać z waszych postow nawet te promocyjne ceny na to sympatyczne autko są zdecydowanie za wysokie - w końcu to jest malutki crossover. Za takie pieniądze można miec większego i wcale nie gorzej wyposazonego kompakta - niestety u Nissana nie ma takiego auta w ofercie. Wydaje mi się że wysokie ceny juka wynikają z faktu ze Nissan chce z niego zrobic modne autko dla nielicznych jak MINI czy seria DS Citroena :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rockatansky

Oczywiście, że możesz mieć za tą kwotę coś innego. Nie odbiegając daleko od bryły Kia Sportage jest ciekawą alternatywą.

Możesz sprawić sobie też niezawodną Toyotę, czy też sprawdzoną konstrukcję VW Golfa VI.

W zestawieniu z "malutkim crossoverem" przedstawione przeze mnie przykłady to pojazdy bez charakteru i pazura.

Mini, które przytoczyłeś produkowane jest już od 12 lat, kosztuje krocie, ale dalej wygląda ekstrawagancko i ma swój styl.

Corolla czy Golf z tego rocznika, z całym szacunkiem, bo bezawaryjnością biją Miniaka na głowę i nie budzą żadnych emocji.

Widzisz, Juke moim zdaniem również jest autem nietuzinkowym, które nie zestarzeje się zbyt szybko i warto za to zapłaćić. :P

Edytowane przez Rockatansky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taaaaaaaak?? ale nie wydaje mi sie że kupisz nowe auto typu Kia sportage czy Toyote czy Golfa VI za 60000zł!! Z takim wyposażeniem!!

 

"Za takie pieniądze można miec większego i wcale nie gorzej wyposazonego kompakta..." to ja sie pytam jakiego???????

 

Niestety, jak to z resztą widać z waszych postow nawet te promocyjne ceny na to sympatyczne autko są zdecydowanie za wysokie - w końcu to jest malutki crossover. Za takie pieniądze można miec większego i wcale nie gorzej wyposazonego kompakta - niestety u Nissana nie ma takiego auta w ofercie. Wydaje mi się że wysokie ceny juka wynikają z faktu ze Nissan chce z niego zrobic modne autko dla nielicznych jak MINI czy seria DS Citroena :/

 

Taaaaaaaak?? ale nie wydaje mi sie że kupisz nowe auto typu Kia sportage czy Toyote czy Golfa VI za 60000zł!! Z takim wyposażeniem!!

 

"Za takie pieniądze można miec większego i wcale nie gorzej wyposazonego kompakta..." to ja sie pytam jakiego???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIA SPORTAGE - 184KM 6MT - 102 800 PLN

VW GOLF TDI-CR - 170KM 6MT - 110 320PLN

TOYOTA AURIS 1,8 HSD - 136KM preSTige + naVi - 113 900 PLN

 

NISSAN JUKE 1.6 DIG-T 190KM 6MT - 82 700 PLN

 

ceny wziete ze stron producentow w podobnuch wersjach silnikowych i wyposazenia ...

 

proponuje poczytac zanim sie rozpocznie dyskusje i jak juz pisalem poprzednio nikt nikogo nie zmusza do posiadania Juke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...