Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dusi się po dodaniu gazu 1,8


sokolontko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Almera Tino 1.8, na wolnych obrotach chodzi jak zegarek. Podłączenie do kompa wyszło bez błędów. Kontrolki ok. W czasie jazdy przy dodawaniu gazu mułowaty ( brak mocy) i tak jakby łapał powietrze ... jakby gar nie chodził na maxa .... ciężko to opisać. Rzadnych dodatkowych objawów ... Prosze o porady. Z góry dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . U mnie wyszly dwie rzeczy ,poluzowany przewod doprowadzajacy powietrze przy przepustnicy (poluzowana opaska)i zasyfiony przeplywomierz (wymagal umycia) .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam :) już po awarii. Opisze może komuś się przyda na przyszłość. Po drugim podłączeniu do kompa wyszedł jednak błąd na czujniku wału.

Doczytałem również, że często źródłem uszkodzenia czujnika wału czy wałaka jest ... "uszkodzenie" rozrządu. Po sprawdzeniu okazało się, że jest już na tyle naciagnięty, że napinacz był na max. Wymiana rozrządu i czujnika .... motorek terkota jak należy i wszytsko jest ok :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj a jaki masz przebieg?! No i napisz ile kosztuje taka zabawa - części + robota? Czujnik nówka, oryg. czy zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj a jaki masz przebieg?! No i napisz ile kosztuje taka zabawa - części + robota? Czujnik nówka, oryg. czy zamiennik?

Przebieg 120000, zabawa calość ... 1200zł ... czujnik nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...