Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Niespasowane podszybie


wojtekpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po wizycie w ASO...Decyzja jest: wymiana plastikowej listwy na podszybiu na nową, a i przy okazji jak już będzie ściągnięta zrobią coś z tą taśmą-prawdopodobnie będzie usunięta. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak,Notek-a czytasz???Może warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj,nie ten nie tamten,wściekłość pomaga,czasami trzeba sobie ulać trochę żółci aby postawic na swoim...zwłaszcza że ma się rację!,no bo jak przyjąć za pewnik to że podszybie jest pofałdowane i serwis twierdzi...ze tak ma być!!! BZDURA!!!

Chłopie ciś tych nierobów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, że ani słowa nie wspominałem im o podszybiu pofałdowanym...a jedynie o owej taśmie. A tu proszę-od razu decyzja...wymieniamy! Hmmm...To się ceni! Tak więc plastik będzie nowy, a i mam nadzieję, że z tymi "falbankami" coś zrobią. ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I się pochwalę, że po kłopocie... ;) Falbanka to była taśma coś tam zabezpieczająca i przyznali, że coś nie tak z nią (jednak 2 auta serwisowe ją tez miały-dziwne). Usunięta w mym przypadku całkowicie, a i całe podszybie wymienione na nowe. ;) Więc póki co serwis Nissana nieźle się spisał...wielki plus! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc póki co serwis Nissana nieźle się spisał...wielki plus! Pozdrawiam :)

 

Tak, masz rację - ale i sprawa była w sumie "drobna" ;). Życzmy sobie, żeby jak już, to tylko takie drobiazgi się nam przytrafiały :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość Emporia

Tak więc u mnie coś "nie teges" z tym! Strasznie to wygląda...już po pierwszym deszczu się poodklejało/pofałdowało-brrrrr! Muszę z tym się udać do ASO. Fuszerka z tą taśmą izolacyjną i tyle. ;)

 

 

Postaram się jutro zrobić fotkę...:)

 

Właśnie zrobiłem fotkę...No i jak Wam się to widzi? Nie bardzo prawda? Hmmmm...

 

U mnie jest to samo.Falbanka się zrobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto na gwarancji, a domyślam się, że tak...to wal do serwisu! Być może się uda tak jak u mnie...Mam już rok prawie nowy plastik i przyznam, że lezy jak należy-nic nie odstaje. Coś mi się wydaje, że chyba inny producent-ale nie ważne. Oryginalne na pewno podszybie-jestem zadowolony i skorzystałem z gwarancji. Taśma oczywiście też odklejona i nic nie cieknie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red ,tam nie ma prawa nic cieknąć.Ten plastik zastawia tylko korytko ściekowe podszybia,mechanizm wycieraczek i koniec szyby przedniej ,który schodzi do korytka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak...Ale ASO usunęła na moją prośbę taśmę zabezpieczającą, która fabrycznie jest w każdym nowym Note (przynajmniej w tych, które widziałem była i w tych, które widuję jest)...Więc różnie to bywa. ;) W takim razie po diabła ona? Tak więc obawiałem się, że to jakieś zabezpieczenie i stąd ten lek o cieknięcie wody...gdzieś. ;) A przy okazji wymienili plastik cały...Miło z ich strony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta folia raczej niczego nie uszczelni, zresztą nie ma uszczelnienia pomiędzy szybą a plastikiem podszybia ponieważ woda która tam poleci co najwyżej może spłynąć do podszybia gdzie i tak jest odprowadzana woda z plastiku podszybia (2 otworki przy miejscu osadzenia ramion wycieraczek) tak że ryzyko na poziomie 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc rozumiem, że to dekoracja...;) No to udała się im - super! ;) Do I-szego opadu deszczu... ;) Wstyd... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość wiedziecWiecej

Witam :),

 

Panowie, chciałem się z Wami podzielić jak minęła moja krótka rozmowa w serwisie ze 'specjalista' w sprawie odklejającej się izolacji (taśmy) na przedniej szybie - tej o której jest mowa w tym temacie.

Dowiedziałem się że nowe podszybie też się odkształci ponieważ jest to wada producenta i serwis nic w tej sprawie mi nie pomoże a odklejającą się izolację (taśmę) powinienem podkleić KROPELKĄ :/ .

Szkoda że nie poczytałem tego tematu przed odwiedzeniem serwisu :/ - jutro jadę tam ponownie.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic tylko pogratulować elokwencji serwisowi,nic tylko nagrać i wysłać do siedziby Nissana.Niedługo serwisy zajmą się doradztwem jak naprawiać na gwarancji,...samemu! oczywiście za opłatą ,bo jakże by inaczej!.

Wal przyjacielu do serwisu i niech się przejmą robotą!Sami przyznali że to wada fabryczna więc nie ma co ,niech wymieniają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer! Masakra! To chyba serwisy na Śląsku sa bardziej przyjazne klientowi...U mnie bez gadki-usunięto "taśmę", a i przy okazji wymieniono podszybie na nowe-to zrobili zupełnie od siebie. Uderzaj do ASO...proponuję do konkurencyjnego. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

U mnie element plastikowy "poszybie" równiez jest zniekształcony, w miejscach gdzie plastik jest wąski- czyli nad otworami na wycieraczki. Odstaje w tym miejscu i widać coś jak taśma silikonowa na całej długości między szybą, a tym podszybiem. Może ktoś wie ile kosztuje nowe podszybie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...