Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modyfikacje P10 2.0 D


Gość marlas666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marlas666

Witam

 

Prosze was o propozycje co można zrobić w tym dieslu żeby dało sie tym jeździć bo to zamuła jest a jak narazie mnie nie stać na zmiane na GT bo jak już cos to tylko na to czekam na wasze propozycje co robić co ma sens żeby poprawić osiągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość spawacz1111

troche ale niduzo mocy daje rozwiercenie kolektora dolotowego (na 5 biegu zwykle mi nie przyspieszal pod gore a teraz troche tak)

no i w glowicy oczywiscie. dremel do reki i do roboty to proste tylko zebys nie przesadzil. rozwierc w granicach rozsadku bo za duzo materialu nie warto. potem wez na dremel zaloz papiery scierne od 400 do 2000 i wypoleruj dolot (jesli wiesz po co jest rezonator to bedziesz wiedzial po co polerowac)

 

zapomnialem dodac ze przelotowy wydech takze poprawia moc (jezdzilem na samym kolektorze i byla roznica (nie tylko w dzwieku)

 

dosc dobry efekt uzyskalem na usunieciu srodkowego tlumika i zastapilem go strumiennica o wiekszym przekroju(nie mierzylem ale widac bylo na oko ze jest nieco wiekszy) no i musze stwierdzic ze wreszcie moj CD20 przyspiesza pod gore na 5 biegu a to juz mnie cieszy.

 

widze ze nikt sie nie dopisuje wiec chyba jestem jedyny ktory nie wymieka i przerabia zamulonego CD20 no ale sa efekty tylko hamowni nie ma w poblizu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...