Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak rozpoznać model X-TRAILA


Gość kondziu81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kondziu81

Witam po raz kolejny. Jestem posiadaczem X-TRAILA ale nie wiem jaki to model. Wiecie może jak to rozpoznać??

 

Dodam, że nie mam elektrycznie składanych lusterek i podgrzewanych foteli, ale jest zmieniarka, sterowanie radiem w kierownicy i panoramiczny szyberdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny. Jestem posiadaczem X-TRAILA ale nie wiem jaki to model. Wiecie może jak to rozpoznać??

 

Dodam, że nie mam elektrycznie składanych lusterek i podgrzewanych foteli, ale jest zmieniarka, sterowanie radiem w kierownicy i panoramiczny szyberdach.

Jezeli mowimy o wersji T30 i jeżeli auto posiada spojler na dachu to może to być wersja sport, ja takową posiadam.. zmieniarka, brak skladanych lusterek ale bez szyberdachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola - Kierownica - po lewej stronie na wysokosci lewego kolana - duży "guzik" ESP. Obok ESP jest regulacja wysokości świateł.Jeżeli to nie wystarczy to wyśij e-maila auta z zewnątrz i wnętrze na r.hetmanczyk@gmail.com. Pozdrawiam Het_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też skorzystać z "koła ratunkowego" a'la "telefon do....." ASO. ;) Myślę, że po podaniu nr VIN powiedzą co to za model. Można też nie dzwonić do ASO tylko na forum, np tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/13677-numer-vin-rozkodowanie-strony-internetowe/page__st__220 zapytać, i jeśli nie kolega R35 to ktoś inny rozjaśni mroki niepewnośc/niewiedzy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marianello

To ESP na pewno nie mam. Po lewej stronie mam tylko regulację lusterek i świateł. Mój numer VIN to: JN1TENT30U0018617

a no właśnie, sprawdzałeś to w centrum informacji Nissana ? Ja kupiłem traila i też w ogłoszeniu było napisane, że ma ESP, potem przeglądałem sporo ogłoszeń porównując zdjęcia wnętrza, czy jest tam ten magiczny przycisk. Praktycznie tam gdzie było napisane w tych wersjach, że jest ESP to za chol...e nie widziałem tego przycisku. Też mnie to nurtuje. Czy możliwe, żeby ESP było z automatu? Gdzieś obiło mi się o uszy się załącza automatycznie powyżej 50km/h w czasie poślizgu. I kolejna sprawa to nazywa się VDC dokładnie a nie ESP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Czy możliwe, żeby ESP było z automatu? Gdzieś obiło mi się o uszy się załącza automatycznie powyżej 50km/h w czasie poślizgu. I kolejna sprawa to nazywa się VDC dokładnie a nie ESP.

 

W X-Trail'u nazywa się to ESP.

 

Jeśli nie masz przycisku to posiadarz najuboższą wersję wyposażeniową bez ESP.

Miałem X-Trail'a, bez ESP, a teraz mam drugiego z ESP i ten przycisk jest pierwszą cechą wizualna po której można poznać czy samochód posiada ESP czy też nie.

 

Inną cechą są żółte kontrolka na tablicy rozdzielczej.

 

post-20227-1276584528,7374_thumb.jpg post-20227-1276584513,4057_thumb.jpg

Podświetlają się jak uruchamiasz samochód i świecą się lub migają w trakcie działanie zgodnie z opisem w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marianello

W X-Trail'u nazywa się to ESP.

 

Jeśli nie masz przycisku to posiadarz najuboższą wersję wyposażeniową bez ESP.

Miałem X-Trail'a, bez ESP, a teraz mam drugiego z ESP i ten przycisk jest pierwszą cechą wizualna po której można poznać czy samochód posiada ESP czy też nie.

 

Inną cechą są żółte kontrolka na tablicy rozdzielczej.

 

post-20227-1276584528,7374_thumb.jpg post-20227-1276584513,4057_thumb.jpg

Podświetlają się jak uruchamiasz samochód i świecą się lub migają w trakcie działanie zgodnie z opisem w instrukcji.

 

czyli ci co piszą, że ma ESP w ogłoszeniu a nie ma ESP to zwykli oszuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...