Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Kontrolka hamula ręcznego


Gość Schumi03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem Micry dopiero tydzień, więc brak doświadczenia z tym autkiem daje o sobie znać... Przy zaciągniętym ręcznym palą się 2 lampki: jedna to kontrolka ręcznego (P) , a drugia to (!) na czerwonym polu. W instrukcji wyczytałem że (!) jest to lampka kontrolna hamulca i może oznaczać niski poziom płynu hamulcowego, ale przecięż ręczny jest na linke... Czy wszystko jest w porządku i po prostu tak jest że po zaciagnięciu zapalają się obie kontrolki, czy może coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Czyli dzieje sie to w kazdym samochodzie po zaciagnieciu recznego, z reszta u mnie nie ma nawet kontrolki parkingowego (P).

Jak lampka z wykrzyknikiem nie pali sie po spuszczeniu recznego to wszystko wporzadku.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Micry dopiero tydzień, więc brak doświadczenia z tym autkiem daje o sobie znać... Przy zaciągniętym ręcznym palą się 2 lampki: jedna to kontrolka ręcznego (P) , a drugia to (!) na czerwonym polu. W instrukcji wyczytałem że (!) jest to lampka kontrolna hamulca i może oznaczać niski poziom płynu hamulcowego, ale przecięż ręczny jest na linke... Czy wszystko jest w porządku i po prostu tak jest że po zaciagnięciu zapalają się obie kontrolki, czy może coś jest nie tak?

 

u mnie się pali tylko jedna tylko nie pamiętam która :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

u mnie si epali tylko jedna (!) i penego razu gdy wytracalem predkosc na obwodnicy to mi si ejak zapalila tak nie chciala zgasnąc i to tak jak piomal napisal - klocki byly na zdechnięciu wiec trzebabylo je wymienic :P ps w moim przyp[adku od zapalenia sie lampki do utraty klockow to jakies 1000km wiec spoko nie martwcie si eze trzeba odrazu wymieniac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...