Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T30 2.0 benza 2002 rok


Kmk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam xtraila z 2002 roku i mam problem... otoz auto praktycznie wogole nie mam mocy, jak przyspieszam dajac gaz do dechy to chyba nawet maluch by byl w stanie mnie wyprzedzic... dodam tez ze strasznie wcina olej, raz w miesiacu musze dolewac. nie wiem co jest przyczyna wydaje mi sie ze pierscienie ale nie wiem jak to sprawdzic by byc na 100% pewnym. bo od uzytkownikow slysze ze ladnie sie zbiera, a moj slimaczy sie strasznie jezeli chodzi o przyspieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli rowniez twoja maksymalana predkosc to okolo 125km/h to sprawdz katalizator, moze sie rozpadl i zablokowal 2 kat, czyli czesciowo zapchany uklad wydechowy, robi sie cisnienie ktore dziala na pierscienie, i pali olej, u mnie tak bylo... wystarczy wykrecic 2 sondy lambda i spraqwdzic stan kata... powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie wlasnie na kompie mi pokazalo ze sonda padla, sprawdzilem i sonda jesty dobra tylko katalizator sie posypal. musze teraz poszukac sprawnego i zobacze roznice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...