Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czas oczekiwania


Gość MichałK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie o czas oczekiwania na QQ w różnych miastach w Polsce.

W Poznaniu kupiłem ponoć ostatniego (Ascenta 2.0) na tak bliski termin ("tylko" 8 tygodni, kolejne mają być ponoć dopiero jesienią) i ciekawi mnie, czy to faktycznie prawda?

Wpiszcie proszę swoje miasto oraz termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie o czas oczekiwania na QQ w różnych miastach w Polsce.

W Poznaniu kupiłem ponoć ostatniego (Ascenta 2.0) na tak bliski termin ("tylko" 8 tygodni, kolejne mają być ponoć dopiero jesienią) i ciekawi mnie, czy to faktycznie prawda?

Wpiszcie proszę swoje miasto oraz termin.

Zamówiłem swojego QQ pod koniec marca, miał być na przełomie czerwca-lipca. Dojechał do Opola do salonu Vip car na początku maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec wrzesnia/poczatek pazdziernika - Bydgoszcz - 2.0dci.

...zapomnialem dodac ze jesli zlozylbym zamowienie 2 tyg temu.

Edytowane przez ahdov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda, że dostępność Qashqai w Polsce jest na tą chwilę utrudniona - sprawdzałem - realizacje na wrzesień/październik. Jeżeli Twój termin realizacji to 8 tygodni to gratuluję.

Het_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda, że dostępność Qashqai w Polsce jest na tą chwilę utrudniona - sprawdzałem - realizacje na wrzesień/październik. Jeżeli Twój termin realizacji to 8 tygodni to gratuluję.

Het_man

 

No to był ponoć ostatni przed wprowadzeniem jakiejś nowej wersji z niższą emisją spalin, której sprzedaż ma ruszyć dopiero jesienią, ale wolałem się upewnić, że mnie nie nabili w butelkę. Dzięki wszystkim za informacje.

 

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to był ponoć ostatni przed wprowadzeniem jakiejś nowej wersji z niższą emisją spalin, której sprzedaż ma ruszyć dopiero jesienią, ale wolałem się upewnić, że mnie nie nabili w butelkę. Dzięki wszystkim za informacje.

 

Michał.

 

W Warszawie też październik, do tego jeszcze powiedziano mi o prawdopodobnym wzroście cen o około 5%, istne szaleństwo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie też październik, do tego jeszcze powiedziano mi o prawdopodobnym wzroście cen o około 5%, istne szaleństwo ;-)

Jeżeli tak będzie, to dużo osób przełączy się na Dacie Duster i nie będą żałować. Myślę że to jest realny konkurent dla Qashgai! W pierwszej kolejności CENA,.....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QQ+2 zamówiony na początku marca, odbiór w czerwcu, także póki co czekam na telefon z salonu...

Żeby było ciekawiej miesiąc temu dostałem info, że auto jest już wyprodukowane i czeka w GB na transport do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem QQ 09.03.10 i miałem słowne przyżeczenie ze będzie do odbioru 23.04.10/na umowie widniała data otrzymania dokumentów 07.05.10/.Faktycznie dokumenty odebrane 07.05.10 , a samochód 10.05.10 po wcześniejszej rejestracji i ubezpieczeniu w salonie KMJ Kaszubowscy Gdańsk.

Jestem do tej pory bardzo zadowolony z wyboru QQ,wersji i silnika ,choć walczę cały czs ze "zgryzem " przedniej maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie też październik, do tego jeszcze powiedziano mi o prawdopodobnym wzroście cen o około 5%, istne szaleństwo ;-)

 

Nie bardzo wierzę że cena sie zwiększy, ponieważ są inni konkurencji jak choćby Mitsubishi ASX, który jest w podobnej cenie co QQ, może jedynie nie bedzie takiej promocji typu 6000, ale przecież inni producenci też chcą sprzedawać samochody i będą kusić promocjami. Euro na naszym rynku też ma tylko małe wachnięcia, tak więc sprzedawca pewnie powiedział tak by szybciej przyciągnąć potencjalnego klienta.

 

Ja mojego zamówiłem w styczniu miał być do odbioru w połowie kwietnia, a odebrałem go w połowie marca. :)

Edytowane przez jano78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak będzie, to dużo osób przełączy się na Dacie Duster i nie będą żałować. Myślę że to jest realny konkurent dla Qashgai! W pierwszej kolejności CENA,.....!

 

Dacia Daster porównana z Kaśką to chyba gruba przesada .Nie kwestionując rozwiazań technicznych to pierwszy rzut oka na wnętrze i tapicerkę toż to tragedia proporcjonalna do ceny .Ponadto to auto to dziwna składanka rozwiazań technicznych różnych aut na dodatek tchnących myszką z przed dobrych kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacia Daster porównana z Kaśką to chyba gruba przesada .Nie kwestionując rozwiazań technicznych to pierwszy rzut oka na wnętrze i tapicerkę toż to tragedia proporcjonalna do ceny .Ponadto to auto to dziwna składanka rozwiazań technicznych różnych aut na dodatek tchnących myszką z przed dobrych kilku lat.

Składanka sprawdzonych i stabilnych rozwiązań technicznych różnych aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacia Daster porównana z Kaśką to chyba gruba przesada .Nie kwestionując rozwiazań technicznych to pierwszy rzut oka na wnętrze i tapicerkę toż to tragedia proporcjonalna do ceny .Ponadto to auto to dziwna składanka rozwiazań technicznych różnych aut na dodatek tchnących myszką z przed dobrych kilku lat.

 

Z całym szacunkiem, ale nie zgodzę się z takim stwierdzeniem. Duster to bardzo dobre rozwiązanie dla kogos, kto nie koniecznie przywiązuje wartosc do piękna, dizajnu, za to ceni sobie funkcjonalnosc i dobrą cenę. Taka szufladka na rynku musiala kiedys byc zagospodarowana i Duster calkiem nieźle w nią trafia. Ja postawiłem na QQ, bo z wiekiem zaczęło mi zależeć na wygodach i dodatkach, choćby szklany dach, którego nie uświadczysz w Dacii. Gdybym byl w młodszym wieku, doceniłbym raczej Dustera, za dostepny naped 4x4 w nizszej cenie, przestrzennosc wnetrza, uniwersalnosc, bez przejmowania sie czy galki w srodku i tapicerka sa odpowiednio odpicowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie zgodzę się z takim stwierdzeniem. Duster to bardzo dobre rozwiązanie dla kogos, kto nie koniecznie przywiązuje wartosc do piękna, dizajnu, za to ceni sobie funkcjonalnosc i dobrą cenę. Taka szufladka na rynku musiala kiedys byc zagospodarowana i Duster calkiem nieźle w nią trafia. Ja postawiłem na QQ, bo z wiekiem zaczęło mi zależeć na wygodach i dodatkach, choćby szklany dach, którego nie uświadczysz w Dacii. Gdybym byl w młodszym wieku, doceniłbym raczej Dustera, za dostepny naped 4x4 w nizszej cenie, przestrzennosc wnetrza, uniwersalnosc, bez przejmowania sie czy galki w srodku i tapicerka sa odpowiednio odpicowane.

 

Ułaz też posiada silnik ,hamulce , można w nim zamontowqac nawigację , napęd 4x4 ale czy chciałbym go mieć.Oczywiście żartuje jeżeli ktos posiada ograniczone środki można dacię kupić ale porównanie z Kaśką - nadal twierdzę że to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale nie zgodzę się z takim stwierdzeniem. Duster to bardzo dobre rozwiązanie dla kogos, kto nie koniecznie przywiązuje wartosc do piękna, dizajnu, za to ceni sobie funkcjonalnosc i dobrą cenę. Taka szufladka na rynku musiala kiedys byc zagospodarowana i Duster calkiem nieźle w nią trafia. Ja postawiłem na QQ, bo z wiekiem zaczęło mi zależeć na wygodach i dodatkach, choćby szklany dach, którego nie uświadczysz w Dacii. Gdybym byl w młodszym wieku, doceniłbym raczej Dustera, za dostepny naped 4x4 w nizszej cenie, przestrzennosc wnetrza, uniwersalnosc, bez przejmowania sie czy galki w srodku i tapicerka sa odpowiednio odpicowane.

Ja z kolei nie zgodzę się z takim podejściem. Po pierwsze wszystko można usoprawiedliwić ceną. Odchodząc jednak nieco od tego kryterium - bo jednak nie dla każdego jest to podstawa wyboru samochodu - trzeba stwierdzić, że to właśnie młodym ludziom z zasady bardziej zależy na dizajnie, buzerach i bajerach typu nagłośnienie BOSE, spryskiwacze reflektorów czy 18 calowe felgi - czego w Dacii nie uświdczymy. Dochodzi do tego jeszcze prestiż marki - mimo wszystko Dacia to nie choćby Skoda, potrzeba jeszcze z 10 lat na taką zmianę jakości i postrzegania rumuńskich wyrobów. Poza tym szczegółem to trzeba dodać, że kooperacja rumuńsko-francuska to jednak niezupełnie to samo co kooperacja japońsko-francuska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem QQ+2 08.02.10 i w zamówieniu był dzień odbioru do 20.06.10. Przyjechał wcześniej, odebrałem z salonu w Szczecinie 12.05.10. Jestem do tej pory bardzo zadowolony z wyboru QQ+2, z wersji oraz silnika 1.5 dCi silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie zgodzę się z takim podejściem. Po pierwsze wszystko można usoprawiedliwić ceną.

Cena nie jest wskaźnik jakości, a zależy od - ile ją potrafią nakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wskaźnik jakości, a zależy od - ile ją potrafią nakręcić.

Zgoda ale od pewnego stopnia. Ponadto ZAWSZE wyższa cena może gwarantować wyższą jakość, za to niższa cena gwarantuje ZAWSZE niższą jakość. Dlatego produkuje się różne auta, że ludzie mają różne potrzeby i różny gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zamówiłam QQ 10 czerwca, termin odbioru dealer wyznaczył na koniec lipca bieżącego roku, jednocześnie zasugerował mi, że auto może byc około 16 lipca. Przedwczoraj zadzwonił i powiedział, że autko jest już na placu, w Szczecinie:-)))

Błyskawica:-))) W poniedziałek odbieram dokumenty do rejestracji:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...