Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gwarancja


bikemc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie, czy gdybym wyjechał za granicę np Bułgaria swoją nową Navarą- ma 1,5 roku, a w drodze samochód się zepsuł(odpukać:) ) to czy jest jakiś program NISSANowski europejski polegający na naprawie na miejscu samochodu bezpłatnie( w pobliskim serwisie), wraz z otrzymaniem samochodu zastępczego?

Mam Forda i tam taki program jest.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz assistance to masz naprawę ( płacisz z własnej kieszeni za naprawę w obecnym kraju ,a Polsce oddają kasę ) lub transport auta do granicy kraju ,nie mylić z miejscem zamieszkania. :D . Jak nie masz assistance to lepiej wykupić w PZU lub WARTA koszt chyba 80zł i głowa nie boli. Ogólnie wszystko zależy od posiadanego pakietu ubezpieczenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni naprawic ci bezplatnie w ramach gwarancji. Mnie naprawiali w szwecji bez problemu choc trwalo to troche oraz w albani choc byl problem dla nissana ktory twierdzil ze nie ma tam autoryzowanego serwisu. Za nic nie musisz placic. W koncu hestia bodajze w ktorej mialem asisstans udowodnila nissanowi ze jest. A trwalo to jeszcze dluzej ( ok 3 mies.) Assistans i inne ubezp. daja ci transport twoj , innch podroznych , samochodu do kraju , noclegi holowanie i inne takie tam. O aucie zastepczym najczesciej mozesz zapomniec od nissana , wydusisz od ubezpieczyciela jezeli masz w warunkch. Mnie nissan zaproponowal w zwiazku z przedluzajaca sie naprawa zebym sam sobie wynajal samochod zastepczy ale rozmysli sie po przedstawieniu 2 faktury za pierwsza ok 1200zl zaplacili.

Zycze ci bezawaryjnej jazdy choc podroz autobusem po balkanach bezcenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!:) Faktycznie znalazłem ten numer telefonu:) niby 3 lata gwarancji a w razie problemu hotel 3 gwiazd. albo samolot lub pociąg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...