Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LAMBO DOORS ?


Gość silver_mike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos juz posiada tak otwierane drzwi ? A moze ma jakies doswiadczenie ? jakie sa tego koszty i gdzie takie montuja albo jak samemu takie zamontowac :?: 8)

 

Ostatnio gdzieś w prasie widziałem artykuł o firmie produkującej takie kit'y do niemal każdego modelu samochodu. Koszt kompletu na przednie drzwi wynosił od 1500Euro ( np. do Golfa II ).

 

Tyle tylko, że wg mnie w samochodzie typu sedan/hatchback, a tym bardziej kombi to odpust. Od biedy rozumiem takie wynalazki wyłącznie w sportowych coupe lub cabrioletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( np. do Golfa II ).

Dajcie spokój, u mnie pod blok czasami zajeżdza koleś Golfem wlasnie z takimi drzwiami, TOTAL WIOCHA!!! Ludzie jakbyście to zobaczyli na wlasne oczy :shock: A jego panna to nawet nie wie jak sie z tego czegos wydostawać, jak bedzie kiedyś okazja to zrobie mu fote, sie pośmiejemy. Aha widzialem kiedyś jeszcze na allegro do Puga 206, tez jak dla mnie kijowo. Po prostu tak jak Stranger pisze do zwyklych auto to nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Czy ktos juz posiada tak otwierane drzwi ? A moze ma jakies doswiadczenie ? jakie sa tego koszty i gdzie takie montuja albo jak samemu takie zamontowac :?: 8)
drzwi lambo fajnie wygladaja na...zlotym Lambo.

Niepraktycznie oraz slabo wyglada w zwyklych samochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drzwi są efektowne głównie w autach dwudrzwiowych (nie liczę klapy bagażnika). No i oczywiście to kwestia gustu. Z tego co wiem, to ma je w ofercie firma tuningowa HBM z Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silver_mike

Ja posiadam n14 ale jak bym tuningowal po maxie to bym wtedy zamontowal takie drzwi! dzieki za komentarze na razie to bajer nie na moja kieszen:) chcialem sie zorjetowac bo kto wie moze ...w TOTO LOTKA tafie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamiast lambo wolal bym zrobic dzwi ala syena 104 czyli z drzwaimi otwoeranymi do przodu, bardziej mi sie to podoba i fajniej wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

mnie sie lambo podobaja ale w kompletnie stuningowanym aucie a nie furze ktora toczy sie na stalowkach z kolpakami i ma czarne zderzaki :wink: np taki golf V na chromowanych 20-tkach z bodykitem np Zendera wygladalby juz za***iscie stojac z podniesionymi drzwiami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast lambo wolal bym zrobic dzwi ala syena 104 czyli z drzwaimi otwoeranymi do przodu, bardziej mi sie to podoba i fajniej wyglada

 

Tak zwane "kuro-łapy" ? 8)

 

Mi tam sie lambo podobaja... i nawet mi przeszlo przez glowe zeby wrzucic takie do k10.... mysle ze wygladaloby to megafajnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest już chyba przedstawicielstwo firmy LSD (lambo style doors - swoją drogą niezła nazwa :wink: ) i warto poszperać troche po necie - mają już tego troche w swojej ofercie - w niektórych autach może nieźle wyglądać - jakbym miał wolne 1.5 koła ojro to może bym się skusił i wrzucił coś takiego do Camaro - w końcu możę to nieźle wygądać szczególnie kiedy auto nie ma ramki szyby.

 

 

PEACE&POZDRO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...