Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ciezko wchodzi 3 w Almerze 2.2 DI


Gość Tomek Sobota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek Sobota

Cześć

 

Wydaje mi się że trochę dziwnie mi skrzynia pracuje. Zwlaszcza przy wrzucaniu 3 biegu muszę umiejętnie "wcelować" i ogólnie to skrzynia jakoś tak z oporami chodzi? Co można sprawdzić? Czy w waszych Almach też tak jest? Samochód ten mam od niedawna i dopiero go poznaję. Dodam że oglądałem przed kupnem inną Almerkę i było to samo.

A jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek Sobota
Czy jak autem sie stoi a nie jedzie to czy ten objaw mija ?

 

Sprawdziłem przed chwilą i nie ma żadnej różnicy. Trójka wchodzi z oporem. Czasem lżej, czasem ciężej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej osobie doradziłem zeby wyczyscic i na nowo naspoamorwać tuelje na drożku reaktancyjnym a takze to samo zrobić z "jablkiem" on lewarka zmiany biwgów - sprobój powinno być lepiej ale ja obstawiam co żę to oslona termiczna blokuje drązek.

 

Poweidz czy beigi 1,3 i 5 chodzą ciezej niz 2, 4 i R ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek Sobota
Jednej osobie doradziłem zeby wyczyscic i na nowo naspoamorwać tuelje na drożku reaktancyjnym a takze to samo zrobić z "jablkiem" on lewarka zmiany biwgów - sprobój powinno być lepiej ale ja obstawiam co żę to oslona termiczna blokuje drązek.

 

Powiedz czy biegi 1,3 i 5 chodzą ciezej niz 2, 4 i R ?

 

Nie, wszystkie pozostałe chodzą ok, 1 i 5 bez problemów. Jedynie ta 3, nie wchodzi gładko z położenia neutralnego, powinno być to jedno pchnięcie, a musze umiejętnie wcelowywać w położenie trzeciego biegu.

Chyba będe musial poszukać jakiegoś kanału i obejrzeć czy to jest problem z drążkami, czy z samą skrzynią. Od czego ta osłona? Od silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...