Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

siatka bagażnika


sf1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy macie w bagażniku siatkę do mocowania rzeczy znajdujących się w nim? W mojej Tince w momencie zakupu nie było takowej i teraz co nie wrzucę do bagażnika, to lata mi w nim podczas jazdy. Szukałem w necie możliwości jej zakupu ale niestety nie natknąłem się na nic takiego. A może macie jakieś inne patenty na to?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie jest takowa :D

powiem krótko-- bardzo przydatna nic nie fruwa po bagazniku

poszukaj np.na Allegro jak nie ma oryginału do Tino to dopasujesz bez problemu inną

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są obie. Na alledrogo masz tego szeroki przekrój ale oryginalna jedna siatka ma fajny bajer bo można ją dodatkowo zapiąć jako prawdziwą siatkę lub położyć na całej podłodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ku swojej nie ukrywanej radości ma komplet siateczek. Super przydatne i dobrej jakości. Czasami trzymają mi po bokach wypchane torby z zakupami że aż strach że pękną ;) No z prawej ta podwójna robi za podręczny magazynek na pierdoły przydatne czasami podczas jazdy i nie tylko: Zmioteczka, mała karimata jakaś zasłonka na przednią szybę od słońca itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Na Allegro nie znalazłem siatki do Tino, ale jest duża siatka i kieszeń do innych Nissanów (w tym do Almery). Myslicie, że podejdą?

 

http://allegro.onet.pl/item1079295234_siatka_kieszen_nissan_almera_note_primera_terrano.html

http://allegro.onet.pl/item1079299059_siatka_rs_nissan_micra_almera_note_primera_350z.html

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomecki34

Ja mam u siebie dwie siatki. Jedna jest na sześć zaczepów a druga na cztery. Tą pierwszą można tak zaczepić że powstaje z niej jakby torba i wożę w niej różne drobne butelki (olej,płyn).Druga mi się wydaje jest trochę mała bo jak ją przypnę na cztery zaczepy z boku bagażnika to robi się z niej jakby ścianka oddzielająca wnękę za nadkolem od bagażnika.Nie wiem czy to są oryginalne? Nie ma szans żeby przyczepić coś większego.Jedynie chyba tą większą siatką na sześć zaczepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie dwie siatki. Jedna jest na sześć zaczepów a druga na cztery. Tą pierwszą można tak zaczepić że powstaje z niej jakby torba i wożę w niej różne drobne butelki (olej,płyn).Druga mi się wydaje jest trochę mała bo jak ją przypnę na cztery zaczepy z boku bagażnika to robi się z niej jakby ścianka oddzielająca wnękę za nadkolem od bagażnika.Nie wiem czy to są oryginalne? Nie ma szans żeby przyczepić coś większego.Jedynie chyba tą większą siatką na sześć zaczepów.

 

Właśnie tak jest oryginalnie ta mała która tworzy Ci ściankę oddzielajacą wnękę za nadkolem spokojnie przytrzymuje naprawdę nieźle wypchaną torbę z marketu (tą z tych wielorazowych)-napręża sie mocno ale spokojnie nic nie pęka itp. Jedynie do "upchania" torby można wypiąć np. górne zaczepy i potem zapiąć. a za tą drugą pełniącą rolę torby we wnęce spokojnie mieści się np. 5 litrowy baniak z płynem do spryskiwaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Nie udało mi się namierzyć siatek, bo nie wiem jak wyglądają oryginały i jakie mają uchwyty. Byłbym wdzięczny za podrzucenie linków do pasujących do Tino siatek np. z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekzet2

Witam ponownie,

Nie udało mi się namierzyć siatek, bo nie wiem jak wyglądają oryginały i jakie mają uchwyty. Byłbym wdzięczny za podrzucenie linków do pasujących do Tino siatek np. z Allegro.

 

 

http://www.allegro.pl/item1088513485_siatka_rs_nissan_micra_almera_note_primera_350z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki, potwierdziłeś to co było napisane wyżej, więc kupię tą siateczkę. Nie rzuciła ci się w oczy jeszcze mała siateczka (bo to jest chyba ta duża)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Koledzy podajcie jeszcze raz wymiary tych siatek do bagażnika, bo na allegro nie mogę znaleźć oryginału , może jakiś zamiennik podejdzie, może ktoś podeśle jakiś link do tych siatek, bo nie mam zielonego pojęcia jakie wymiary i jakie zaczepy powinny być

Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może trochę kolegom pomogę, bo też jestem zainteresowany kupnem siateczek. Znalazłem tylko taki kontakt - zawsze można zadzwonić.......http://autosiatki.pl/siatki.html

 

Ja dziś /sorki raczej wczoraj/ przejeżdżałem koło szrotu gdzie stała jedna Tinka /anglik/ i kupiłem obie orginał siateczki+4 zaczepy górne. Chciał za to 40zł, ale zbiłem na 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koledzy możecie też zerknąć do producenta siatek w Polsce, ceny niższe niż na allegro a jakość super, sam tam zamówiłem i nie żałuję adres do sklepu internetowego http://www.siatkisamochodowe.pl

 

Co ciekawe bez zmiany ceny wykonują też siatkę na zamówienie wystarczy napisać podać poszukiwany rozmiar po kilku godzinach jest już w sklepie i można kupić, ale i tak rozmiarówek mają sporoooo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeśli ktoś chce siatki to mam 2 na zbycie - cena 40zł za komplet, kupione kiedyś z anglika, ale nie używam ich wogóle-może komus się przydadzą.

daj na priv namiary ja je wezme

elmark@wp.pl

pozdro

Edytowane przez Elmark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odgrzewam, poszukuję (najlepiej) kompletu oryginalnych siatek. Gdy ktoś miał namiar lub info o jakimś szrocie gdzie znajdę Tino w okolicach Legnicy - będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...