Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona przecwsłoneczna


robson3231

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze moja osłona przeciwsłoneczna po rozłożeniu i złożeniu nie wraca idealnie do tapicerki jest tak tylko po stronie kierowcy.Z drugiej jest idealnie.Byłem w serwisie i czekam na nowa już 3 miesiac. A jak u was to wygląda? Nie ma w hurtowni w Holandii.post-33115-1276856334,1679_thumb.jpg

post-33115-1276856173,8664_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ze moja osłona przeciwsłoneczna po rozłożeniu i złożeniu nie wraca idealnie do tapicerki jest tak tylko po stronie kierowcy.Z drugiej jest idealnie.Byłem w serwisie i czekam na nowa już 3 miesiac. A jak u was to wygląda? Nie ma w hurtowni w Holandii.post-33115-1276856334,1679_thumb.jpg

U mnie jest ok ale ja nie używam tej osłony zbyt często.

 

Wiem, że innych autach też zdarza się taka usterka.

 

Czekaj cierpliwie na zamówioną część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No po 3 i pół miesiąca czekania mam założoną nową osłonę jest idealnie.A jak by to był silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po 3 i pół miesiąca czekania mam założoną nową osłonę jest idealnie.A jak by to był silnik ?

 

W sumie chyba nie jest to jakiś wielki problem...? ;)

... ale ciekawy jestem czy z czasem niestety nie powróci??

U mnie po 9 mies. eksploatacji obydwie osłony również jakby "nie domykają się do końca" (tak jak na Twojej fotce).

Nie zwróciłem wcześniej uwagi czy tak było od nowości.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

WItam serdecznie,

 

odświeżam dawny post, bo akurat wystąpiła u mnie taka sama sytuacja, tylko że z osłoną od strony pasażera. Chciałem się zapytać, czy wymieniono Wam te osłony w ramach gwarancji?

 

Pozdrawiam



Sam sobie odpowiem. Właśnie osłona została wymieniona w ramach gwarancji - faktycznie trochę się poczekało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu samochodach w których osłony są raczej większe niż mniejsze i są często użytkowane, efekt występuje dość nagminie. Obawiam się, że sprawa prędzej czy później powróci. Jest w tym logika, bo kierowca korzysta z osłony częściej niż pasażer. Obym nie miał racji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam serdecznie,

 

odświeżam dawny post, bo akurat wystąpiła u mnie taka sama sytuacja, tylko że z osłoną od strony pasażera. Chciałem się zapytać, czy wymieniono Wam te osłony w ramach gwarancji?

 

Pozdrawiam

 

Sam sobie odpowiem. Właśnie osłona została wymieniona w ramach gwarancji - faktycznie trochę się poczekało :)

 

Ok trzy lata wstecz w ASO Elbląg patrzyli na mnie ze zdziwieniem... (zresztą nie pierwszy już raz) - o co mi w ogóle chodzi z tymi osłonami... które niestety po roku zaczęły klepać jakby auto było co najmniej po ~10ciu latach... 

W Gdańsku, w Promotorze wymienili mi od razu (jeszcze na gwarancji) i bez zbędnych dyskusji. 

Jeżdżę trzy lata od wymiany i na razie jest ok.

W czasie gwarancji często zastanawiałem się jak to jest z tym standardem obsługi gwarancyjnej Nissan-a - w jednym ASO odmowa a w drugim bezproblemowa wymiana... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok trzy lata wstecz w ASO Elbląg patrzyli na mnie ze zdziwieniem... (zresztą nie pierwszy już raz) - o co mi w ogóle chodzi z tymi osłonami... które niestety po roku zaczęły klepać jakby auto było co najmniej po ~10ciu latach... 

W Gdańsku, w Promotorze wymienili mi od razu (jeszcze na gwarancji) i bez zbędnych dyskusji. 

Jeżdżę trzy lata od wymiany i na razie jest ok.

W czasie gwarancji często zastanawiałem się jak to jest z tym standardem obsługi gwarancyjnej Nissan-a - w jednym ASO odmowa a w drugim bezproblemowa wymiana... :P

 No cóż else - zazwyczaj w 95 % zależy to od kultury osobistej ludzi którzy tam pracują, - i tak czy to w sklepie, warsztacie, biurze, banku i.t.d. Rozumiem jeśli jakaś czynność / część nie wchodzi w zakres gwarancji , ale w takich przypadkach - samo życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...