Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

klakson TIRA......139dB- dużo czy malo?


Gość niko_rz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych w temacie Navarki, generalnie chodzi mi o to jaką moc w dB ma seryjny klakson w Navarze? bo powiem szczerze że troche korci mnie na allegro takie cosik

 

http://allegro.pl/item1071356715_klakson_sygnal_glosny_139_db_kompresor_fanfary.html

 

niby pisze ze ma do 139dB tylko ze mi to nic nie mówi bo nie wiem ile ma seryjny...

Jesli ktoś wie ile ma seryjny albo spodkał sie z takim wynalazkiem prosił bym o opinie..

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych w temacie Navarki, generalnie chodzi mi o to jaką moc w dB ma seryjny klakson w Navarze? bo powiem szczerze że troche korci mnie na allegro takie cosik

 

http://allegro.pl/it...or_fanfary.html

 

niby pisze ze ma do 139dB tylko ze mi to nic nie mówi bo nie wiem ile ma seryjny...

Jesli ktoś wie ile ma seryjny albo spodkał sie z takim wynalazkiem prosił bym o opinie..

 

Pzdr

 

a, że tak się spytam to skąd chcesz wziąć ciśnienie powietrza do jego zasilenia??a już doczytałem, że ma kompresor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bruteforce

Mi osobiscie klakson w navarze nie dosc ze tak jakby wydaje z siebie pare tonow ( chyba sie troszke popsul ) to na dodatek nie jest zbyt ciekawy do tego auta. Taki jakby wyciagneli go z samochodu zabawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nic tylko taki system zaladowac ;)

 

horny

 

20100620043.jpg

 

elektrozawor cisnieniowy - zalacza i odlacza kompresor

 

20100620044.jpg

 

kompresor

 

20100620048.jpg

 

wlacznik impulsowy - zalacza elektrozawor odpalajacy horny

 

20100620045.jpg

 

butla 2.5 galona - wyprowadzenie dododatkowe do podlaczenia akcesorii

 

20100620046.jpg

 

manometr i glowny wlacznik systemu

 

20100620047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Ciekawy system. Widziałem go kiedyś w USA. Ten dźwięk jest taki jak w pociągach? :whistle: Ogólnie z takimi systemami jest kiepsko jeżeli są podłączone pod zwykły klakson. Policjant kiedyś zabrał kumplowi dowód za coś takiego <_< Nie ma co się dziwić, bo jak mu zatrąbił w nocy o 23 między blokami to wszyscy w oknach stanęli, bo myśleli, że pociąg staje na stacji, a przecież u nich nie ma żadnych torów :rofl:

 

 

Takie coś masz? http://www.youtube.com/watch?v=BGYcnYLK_50&feature=related :devil:

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koooooledzy ale BAJERY !!!

 

Ten klaksonik z allegro - nie warty kupna , sam taki kupiłem i od razu wyrzuciłem do piwnicy, zero przyrostu dżwięku. Jak chcesz mogę ci go dać!

 

Ja kupiłem fanfarę na 3 trąbki z kompresorem za ok. 100zł (allegro czy Norauto są dostepne na 100%). Móje zestaw ma odrębne zasilenia z akumularora, sterowanie z kalksonu na przekaźnikach. Naprawde duża frajda gdzieś sobie tak trąbnąć. :|

 

Szacun dla kolegi z tymi fanfarami i całym systemem nagłośnieniowym - daj znaka gdzie to skompletowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla kolegi z tymi fanfarami i całym systemem nagłośnieniowym - daj znaka gdzie to skompletowałeś

ebay.com - caly system mozna zanabyc zwysylka do polski

Edytowane przez MKmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur5250

Podziwiam, podziwiam, tyle zachodu dla głupiego klaksonu (pompki, guziczki) Tylko gdzie i kiedy tego używać ? A te piękne chromowane trąbki pod maską po jednej wyprawie po za asfalt dokumentnie się zalepią błotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam, podziwiam, tyle zachodu dla głupiego klaksonu (pompki, guziczki) Tylko gdzie i kiedy tego używać ? A te piękne chromowane trąbki pod maską po jednej wyprawie po za asfalt dokumentnie się zalepią błotem

horny to jedynie dodatek, kompresor i butla sluza do ew. pompowania kol i zalaczania blokady tylnego mostu

Edytowane przez MKmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...