Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31-strzelająca karoseria


Gość sk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uzytkowników T31. Od ponad roku pojawił się moim T31 hałas pochodzący od karoserii w części bagażnikowej tego auta. Przy jeździe po nierównym , łatanym asfalcie , albo po brukuowanej ulicy z karoserii wydobywają się różne dźwieki, w ty jakby :strzały" pracującej blachy karoserii. Czy ktoś ma może podobny efekt ? Ja zgłosiłem to jako usterkę na gwarancji, serwis potwierdził że zjawisko ma miejsce , i po rozebraniu tapicerki stweidzili że odgłosy pochodzą od przacujących blach karoserii . W ramach naprawy zaczęli rozginać te blachy ( chyna przecinakiem) i wlewać miedzy nie środek który ma "uciszyć" karoserię. Jak do tej pory po w sumie 6 dniach karoseria nadal strzela i jest od środka zdewastowana - w zała fotek- mała próbkapost-15339-1276875446,8648_thumb.jpg. Czy u kogś też tak pracuje ta buda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zniszczyli Ci karoserie teraz nie dosć że bedzie trzeszczeć to jak zechcesz kiedys sprzedać to powiedzą że bity był???? Ja się boje serwisu jak ognia, moje auto po każdej wizycie w nissanie też czuje się coraz gorzej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć sk. Jak widzę to co ci serwisanci zrobili w twoim samochodzie to mi ręce i nogi opadają. Kto tam pracuje, skąd oni biorą pracowników, czy nie mają szkoleń? Przecież to jest rzeż na karoserii. Do tego wlali niechlujnie jakiegoś oleistego specyfiku. Jeżeli karoseria strzela lub trzeszczy to najpierw trzeba dobrze zdiagnozować, w którym to miejscu a potem zespawać i zabezpieczyć albo wygłuszyć odpowiednią masą. Ja osobiście nie zgodziłbym się na tak pozostawioną blachę. A rzeżbili chyba śrubokrętem albo kombinerkami. Czy wpisali ci tą robotę do książeczki gwarancyjnej. Jeśli nie to powinni. Lepiej dla ciebie. W razie czego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próbka . post-15339-1276953920,9048_thumb.jpgpost-15339-1276953920,9048_thumb.jpgNiestety, chyba pozostaje mi tylko wejść na drogę prawną. Nie wyobrazam sobie jak może autoryzowany serwis wciskać ciemnotę że to sie wyprostuje i polakieruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to okolice tylnej szyby. Wyprostować się da. Pomalować też. Do tego troche szpachli. Musi być. Ale żeby to dobrze zrobić to trzeba wyciąć szybę. A tak w ogóle to przecież nie o to w tym wszystkim chodziło. Wyczuwam w tych działaniach czystą chałturę i pośpiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to okolice tylnej szyby. Wyprostować się da. Pomalować też. Do tego troche szpachli. Musi być. Ale żeby to dobrze zrobić to trzeba wyciąć szybę. A tak w ogóle to przecież nie o to w tym wszystkim chodziło. Wyczuwam w tych działaniach czystą chałturę i pośpiech.

A robiła to autoryzowany ASO NISSAN w Poananiu , bez jakielkolwiek konsultacji z Budapesztem

 

kolejny przykład

post-15339-1276993298,6244_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam SK!!

Większego debilstwa w ASO nie widziałem. Aż ciarki po plecach przechodzą, wszak jeżdżę takim samym samochodem. Nie oddałbym im malucha do roboty Kolego SK nie popuść kretynom i ignorantom - sąd, dyrekcja w Budapeszcie, jakiekolwiek przedstawicielstwo w kraju, rzeczoznawca, media (Turbokamera, Autoświat) itp. Przecież oni zniszczyli Twojego X-a!!!!!! Niech wymienią teraz całą klapę z osprzętem, oczywiście na ich koszt, bo za głupotę się płaci. Swoją drogą co to za personel, powinni im cofnąć autoryzację.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...