Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trasy turystyczne


Gość kraqsek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pytanie głównie do forumowiczów-górali niskopiennych (małopolszczan) :) Czy znacie fajne trasy turystyczne gdzie do szlaku (najlepiej w góry) można podjechać samochodem 4x4 i trochę go ubłocić ? :) Nie interesują mnie przeprawówki. Uwielbiam chodzić po górach a że stałem się posiadaczem autka 4x4, chciałem połączyć dwie pasje.

 

A może ktoś poleci trasy na Śląsku, Podkarpaciu lub na Słowacji?

 

Albo po prostu wpisujcie tu co polecacie :)

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość terranosaur

ja polecam trasę na czarną górę przy znaku w prawo się skręca i dalej pod górę, szuter, leśna droga, później dojeżdżasz do punktu widokowego i wyjeżdżasz od strony wodospadu, całość jakieś 12km leśnymi drogami

 

naprawdę fajna trasa ;DDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam trasę na czarną górę przy znaku w prawo się skręca i dalej pod górę, szuter, leśna droga, później dojeżdżasz do punktu widokowego i wyjeżdżasz od strony wodospadu, całość jakieś 12km leśnymi drogami

 

naprawdę fajna trasa ;DDDDDDDDDD

 

Dzięki za propozycje.

 

Byłem kiedyś w górach stołowych (błędne skały). Piękne miejsce. Będzie trzeba tam wrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pomyślałem by temat odkopać bo znalazłem link do fajnej strony może komuś się przyda i znajdzie fajna trasę w okolicy

Zachęcam do dodawania swoich tras. Ja już mam swoją zaplanowaną i czeka na objazd później też dodam

 

http://pl.wikiloc.com/szlaki/off-road?t=&d=&lfr=&lto=&a=off-road&q=polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...