Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampka długich świateł (czy to zwarcie czy zużycie?) w N15


Gość Oriola

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam dziwny objaw po zapaleniu świateł zapala mi się niebieska lampka tak jakbym miał włączone światła długie ( a tak nie jest). co dziwniejsze po włączeniu świateł długich lampka wyłącza się (ale tylko gdy dźwigienkę popycham od siebie). Taki objaw pojawił się tydzień temu i po trzech dniach znikł a wczoraj pojawiło mi się to ponownie...

Co to może być? Uszkodzona dźwigienka czy może zwarcie gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na wypalajace sie styki przy dzwigni... Do zreperowania ciezkie oprocz wymiany. Najlepiej podjedz do dobrego elektryka, ktory wybada sprawe, a nie karze wymieniac od razu co popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sunny było podobnie i to w dwóch egzemplarzach tak samo jak zamontowałem 100W żarówki do reflektorów pewnie dostał za duże obciążenie i zwierał wszystkie światła drogowe i mijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjasniło się! Niewiele zostało z kostki podłączeniowej przy reflektorze i tam zwierało.... Teraz mam podłączone na "tymczasowo" ale kostkę dokupię pewnie w najbliższych dniach. Coś z tymi kostkami jest nie tak bo to już 5 która się stopiła. Wizyta u elektryka stanie skię wkrótce koniecznością. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

odgrzeje ten temat - mi tez sie stopila kostka, dzis ja zabezpieczylem i zastanawiam sie co dalej. kupic kostke (za ile? da sie poza aso to zdobyc?) i zrobic samemu czy elektrykom zlecic?

pytanie zasadnicze - czy takie stopienie (niezauwazone, zaniedbane) moze grozic w efekcie POZAREM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...