Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomysły na tuning NIssana Sunny


Gość Guli

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dzisiaj wstawiłem sojego sanny N14 do garażu i mam zamiar wprowadzić w nim kilka zmian. Zastanawiam sie nad zmianą oświetlenia wnętrza (na niebieskie), brewkami, przyciemnianymi szybami, siatką tuningową w otworach w przednim zderzadku, spoilerem, itp. Może macie jeszcze jakieś pomysły na niedrogie ulepszenie wyglądu tego saniacza? Z góry dzięki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Dzisiaj wstawiłem sojego sanny N14 do garażu i mam zamiar wprowadzić w nim kilka zmian. Zastanawiam sie nad zmianą oświetlenia wnętrza (na niebieskie), brewkami, przyciemnianymi szybami, siatką tuningową w otworach w przednim zderzadku, spoilerem, itp. Może macie jeszcze jakieś pomysły na niedrogie ulepszenie wyglądu tego saniacza? Z góry dzięki za sugestie.

 

nie zakładaj brewek, nie zakładaj siatki, nie rób spojlera. Niebieskie poswietlenia zamieniłbym raczej na białe diody .

Zadbaj o lakier, przepoleruj go, obniż zawieszenie, dobierz ładne koło (minimum 15" ) i ciesz się ładnym autem.

Tuning nie jest tanią zabawą, także jak juz pytasz o "niedrogie" przeróbki, to lepiej nic nie rób, bo wyjdzie kolejny wieś-tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość onevision88

Witam serdecznie!

Jestem nowym użytkownikiem i na marginesie dodam iż mam do sprzedania piękną 350Z,czarna automat,2007 pażdziernik!

Kontakt 519-405-047

pozdrawiam i czekam na jakies oferty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

daj sobie spokój z tuningiem załóż ładne alce końcówkę na tłumik "ale nie30cm" skromną wypoleruj i na pewno bedzie się rzucał w oczy/// ja mam całęgo srebrengo n14 na czrno srebrych alcach coś pięknego ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...