Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nadajnik do alarmu


Gość MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam pytanie odnośnie fabrycznie montowanego alarmu a dokładniej o nadajnik do rozbrajania/uzbrajania - czy jest on wbudowany w kluczyk czy może dają osobnego pilota w postaci breloczka?

 

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam pytanie odnośnie fabrycznie montowanego alarmu a dokładniej o nadajnik do rozbrajania/uzbrajania - czy jest on wbudowany w kluczyk czy może dają osobnego pilota w postaci breloczka?

 

Michał.

Nie dają dodatkowego pilota, oryginalny kluczyk-pilot obsługuje alarm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dają dodatkowego pilota, oryginalny kluczyk-pilot obsługuje alarm.

 

Dzięki za odpowiedź, powiedz mi jeszcze czy pilot w kluczyku jest wielokanałowy tzn czy mogę sobie do niego "wgrać" pilota od brany garażowej?

 

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, powiedz mi jeszcze czy pilot w kluczyku jest wielokanałowy tzn czy mogę sobie do niego "wgrać" pilota od brany garażowej?

 

Michał.

Nie sądzę - są tylko przyciski dla otwarcia i zamknięcia zamków drzwi samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiej możliwości. Na kluczyku są tylko dwa przyciski "otwórz" i "zamknij". Ale zastrzegam się, że specjalistą w tym zakresie nie jestem.

Dzięki za odpowiedź, powiedz mi jeszcze czy pilot w kluczyku jest wielokanałowy tzn czy mogę sobie do niego "wgrać" pilota od brany garażowej?

 

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...