Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wakacje z QQ


Gość QQ_I-WAY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!!

Ze względu na zbliżające się wielkimi krokami wakacje, chciałbym zainteresować kolegów i koleżanki wakacyjnym tematem.

W zasadzie interesuje mnie jak nasze QQ znosi trudy długich podróży. Ja w tym roku wybieram się do Chorwacji (Dalmacja) w jedną stronę 1257km :) wg. Automapy. Czy ktoś z was odbył już podobną wyprawę ?? Jeśli tak to jak się QQ spisało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie interesuje mnie jak nasze QQ znosi trudy długich podróży. Ja w tym roku wybieram się do Chorwacji (Dalmacja) w jedną stronę 1257km :) wg. Automapy. Czy ktoś z was odbył już podobną wyprawę ?? Jeśli tak to jak się QQ spisało ??

 

5000 km pół roku po zakupie przez góry południowej i środkowej Norwegii - 1,5dci bez zarzutu, wręcz przeciwnie, sama przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chorawcja Istria 26-06 do 10-07 jestem mile zaskoczony komfortem a co najważniejsze spalaniem.Z Wrocławia do Vrsaru na Isrtii dojechałem na jednym zbiorniku , oczywiście jadąc spokojnie i nie przekraczając 110-120km na godzinę,oczywiście tam gdzie można.Jadac do kraju pozwoliłem sobie na trochę fantazji i po drodze trochę musiałem dolać.Silnik 2.0 to jak dla mnie super wybór , przy tej masie nie ma problemu z przyspieszeniem na każdym biegu.Moja rada dla tych którzy się wachają , kupować,

lać dobre paliwo,jeżdzić dynmicznie ,co wcale nie znaczy szybko i cieszyć się z zakupu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...