Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Xenony i spryskiwacze do N16


Gość anderman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zakładał już ktoś Xenony do lamp w Almerze n16 po fl?I drugie pytanie czy ktoś montował spryskiwacze lamp do N16?

Wszelkie wskazówki pomocne w montażu na wagę złota :)

Edytowane przez anderman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ja zamontowałem ksenony i swiecą super nikogo nie oslepiajać jak powszechna opinia mówi... teraz sie zastanawiam nad spryskiwaczami... pasowało by w zderzaku ale troche mi szkoda go dziurawić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myslales o diodach a'la angel eyes zeby wmontowac w lampę ? wiesz taki pasek z diodami cos jak w audi. Znalazlem sliczne paski po 40 pln na allegro i wg opisu mozna montowac na zewnatrz na silikon ale bardziej profesjonalnie wyglada jak wmontujesz do srodka klosza .... tylko ze wtedy go trzeba rozklejac a to juz bedzie raczej problematyczne. Ale kurde w almie wygladalo by to przeslicznie !!! u gory od lampy przy soczewce poprowadzic pionowo a potem po obrysie na dole lekko w tyl wzdluz lampy, okolo 60 cm listwy diodowej. heh ale mi poruszylo wyobraznie ;)

 

http://allegro.pl/pasek-swietlny-diodowy-listwa-diodowa-2x30-led-i1392764149.html

 

tutaj przykladowy, ale sa tez dluzsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno super by to wyglądało ale te paski led miałem w innym aucie i po kilku tygodniach,niektóre diody przestawały świecić,pozatym w dzień było ok ale w nocy świeciły zdecydowanie za mocno,wręcz oślepiały!,diody są za blisko siebie i z daleka świeci jak biały pasek,trzeba by poszukać coś lepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda z ksenonami ;) co do paska z LED to daj spokój zepszujesz cały efekt

no ale o gustach się nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bede rozklejal lampy w czwartek i tak sobie mysle co z tym cholernym paskiem, podoba mi sie to bardzo, ale czy to nie zeszpeci .... xenonow narazie nie chce bo koszta wiadomo. Ale ten pasek chodzi mi po glowie gdyz przepieknie to wyglada w audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w tej reklamie prawie jak Audi ;)

 

jak masz czas i ochotę się bawić i będziesz rozklejał lampę to przyklej ten pasek oraz bez sklejania zamontuj lampę wtedy zobaczysz jaki efekt osiągnąłeś

Edytowane przez Oskar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w tej reklamie prawie jak Audi ;)

 

jak masz czas i ochotę się bawić i będziesz rozklejał lampę to przyklej ten pasek oraz bez sklejania zamontuj lampę wtedy zobaczysz jaki efekt osiągnąłeś

 

 

nie ma to jak nie sprecyzować dokładnie ;) ja nie mam czasu na takie zabawy, a ze mam problem z soczewekami to oddaje na regeneracje. i tam beda rozklejali lampy wiec przy okazji moga przykleic, ale poprosze ich aby tak podlaczyli abym ewentualnie mogl odlaczyc lub zalaczac niezaleznie jakims wlacznikiem, wszystko w zaleznosci od tego jak to to bedzie wygladalo. Odlaczyc zawsze mozna a nie koniecznie spowrotem lamp rozklejac bo z tym wiecej zachodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a zrobilbys mi zdjecie ... i podeslal .... jak to u Ciebie wyglada ? te smd ? moze byc nawet mmsem bo pojutrze bede jechal kleic. jak mms to mozesz 605 600 570 albo tutaj wrzucic, jezeli dasz rade oczywiscie , thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze jedna sprawa,to jak będzie to świeciło zależy od tego ile diód mamy w jednej żarówce,bo są z jedną diodą smd a są nawet z 25 diodami w jednej żarówce,zobaczcie sami ile tego jest http://allegro.pl/listing.php/search?string=smd+w5w&category=9008

Edytowane przez bossmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja w październiku 2010 założyłem w swoje almerze xenony i jestem bardzo zadowolony. Polecam jednak nie kupować najtańszych zestawów na allegro bo będzie więcej problemów niż pożytku. Pełny komplet z przetwornicami cyfrowymi można kupić w granicach 400 zł. Pojechałem na stacje panowie ładnie wyregulowali i wszystko sprawuje się rewelacyjnie.

 

snc00142i.jpg

 

dodatkowy plus takiej zmiany po za oczywiście nie porównywalnie lepszym oświetleniem drogi i poprawą wyglądu^^ jest taki że xenony prawie w ogóle się nie grzeją a jak dobrze wiemy to wielka zaleta dla lamp po FL w których lubiły się wypalać uchwyty oprawek.

Edytowane przez Esox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w październiku 2010 założyłem w swoje almerze xenony i jestem bardzo zadowolony. Polecam jednak nie kupować najtańszych zestawów na allegro bo będzie więcej problemów niż pożytku. Pełny komplet z przetwornicami cyfrowymi można kupić w granicach 400 zł. Pojechałem na stacje panowie ładnie wyregulowali i wszystko sprawuje się rewelacyjnie.

 

snc00142i.jpg

 

dodatkowy plus takiej zmiany po za oczywiście nie porównywalnie lepszym oświetleniem drogi i poprawą wyglądu^^ jest taki że xenony prawie w ogóle się nie grzeją a jak dobrze wiemy to wielka zaleta dla lamp po FL w których lubiły się wypalać uchwyty oprawek.

 

 

Witam - mama almerke z 2005 roku. Moje światła ostano jakoś strasznie zbladły (jak jadę po nieoświetlonej ulicy mam wrażenie zę światła są wyłączone). Wsadziłem mocniejsze żarówki Osram night breaker ale nic to nie dało. Mocowanie nie są wypalone - mama wrażenie ze to odbłyśniki. Sprawdzałem je organoleptycznie :) warstwa odbłyśnika nie jest pofałdowana i nie odpada. Co jest grane. Czy hid-y rozwiążą te problem. U ciebie świecą świetnie. Czy miałeś wcześniej też takie słabe światła jak ja ? Pozdro i dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...