Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] pochylenie kół tylnej osi


Gość pasqal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dziś zauważyłem, że w mojej Serenie oba koła tylnej osi są lekko pochylone. Tak jakby samochód miał duże obciążenie.

Samochód mam lekko ponad tydzień, więc ciężko mi ocenić jak było wcześniej.

Trzy dni temu w miejsce tłumika z tyłu, został zainstalowany 43L zbiornik gazu. W sumie to zawsze parę kilogramów stałego obciążenia.

 

Czy w waszych Serenkach koła tylnej osi również są pochylone, czy jest to oznaka jakiegoś większego problemu i dużych wydatków ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Może nie jestem specjalistą , ale kiedyś otarłem się przez kilka lat o mechanikę i moim zdaniem przy sztywnym moście

nie ma mozliwosci rozchylania się kół tylnych.

Oznaki takie mozna zauważyć przy zawieszeniu niezależnym kół tylnych lub przednich i zużytym zawieszeniu.

Przy pękniętym lub słabym resorze pochyla sie nadwozie a nie koło.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Witam,

 

Dziś zauważyłem, że w mojej Serenie oba koła tylnej osi są lekko pochylone. Tak jakby samochód miał duże obciążenie.

Samochód mam lekko ponad tydzień, więc ciężko mi ocenić jak było wcześniej.

Trzy dni temu w miejsce tłumika z tyłu, został zainstalowany 43L zbiornik gazu. W sumie to zawsze parę kilogramów stałego obciążenia.

 

Czy w waszych Serenkach koła tylnej osi również są pochylone, czy jest to oznaka jakiegoś większego problemu i dużych wydatków ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...