Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

(K12) klimatyzacja skraplanie


slaw-8

Rekomendowane odpowiedzi

Zwaracam się z pytaniem do posiadaczy Micry K12 z klimą - czy po jej włączeniu i gdy sobie popracuje jakiś czas skrapla się wam woda pod samochodem?? Ja u siebie nie zauważyłem czegoś takiego i trochę się martwię, czy czasem jakiś odpływ nie jest zapchany a woda kumuluje się niepotrzebnie, bądź druga możliwość - jest jakieś inne rozwiązanie odprowadzenia wody. Czekam na odpowiedzi - pozdrawiam.

Dodam tylko, że klima działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwaracam się z pytaniem do posiadaczy Micry K12 z klimą - czy po jej włączeniu i gdy sobie popracuje jakiś czas skrapla się wam woda pod samochodem?? Ja u siebie nie zauważyłem czegoś takiego i trochę się martwię, czy czasem jakiś odpływ nie jest zapchany a woda kumuluje się niepotrzebnie, bądź druga możliwość - jest jakieś inne rozwiązanie odprowadzenia wody. Czekam na odpowiedzi - pozdrawiam.

Dodam tylko, że klima działa OK.

 

Przejedź się dłuższy czas w trasie z włączoną klimą, pod samochodem zostawionym na noc w garażu powinna być mokra plama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwaracam się z pytaniem do posiadaczy Micry K12 z klimą - czy po jej włączeniu i gdy sobie popracuje jakiś czas skrapla się wam woda pod samochodem?? Ja u siebie nie zauważyłem czegoś takiego i trochę się martwię, czy czasem jakiś odpływ nie jest zapchany a woda kumuluje się niepotrzebnie, bądź druga możliwość - jest jakieś inne rozwiązanie odprowadzenia wody. Czekam na odpowiedzi - pozdrawiam.

Dodam tylko, że klima działa OK.

Ja tam ani w k12 ani w c11 również nie widzę wody pod autem choć w niektórych widać kałuże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...