Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] lampka Air Bag


Snagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak u mnie wyglądają zegary, wg mnie w miejscu zaznaczonym czerwonym kwadratem powinna być lampka od poduszek nr VIN to SJNFDAP11U0168816

post-33058-1278322659,8773_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5d hatchback, produkcja 10/1997, silnik CD20T, kolor 326 - biały, wersja SLX,

4x poduszka powietrzna, centralny zamek, radio model C, 4x ele szyby, klima, abs, przednie lampy p.mgłowe, wersja ze zmniejszoną liczbą oznaczeń, termometr zewnętrzny.

 

cioś było robione 16.10.2000 przy przebiegu 62678 w ASO

 

Wychodzi na to że zegarki masz przełozone z innego jeśli faktycznie jest brak kontrolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z moich obserwacji w dwóch Primerach przed liftem w ani jednej nie ma z tyłu żarówki do air bagu... jeżeli już kontrolka się zapala albo powinna się zapalić to jest ona w tym miejscu gdzie pokazał Snagi ale nie ma ona żadnych białych obramówek tylko jak się bardziej z bliska przyjrzeć to widać czerwoną ikonkę air bag :)

teraz doczytałem, że and_pec napisał o wlutowanych żarówkach w płytkę więc tak samo musi być przed liftem

Edytowane przez GeorgeGt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest tak jak kolega wyżej napisał ze nie ma widać tych białych obramówek .Tylko zapala sie i znika.

post-33864-1278362406,8384_thumb.jpg

tutaj sie zapala air bag.

A tutaj sie zapala ABS z drugiej strony licznika

post-33864-1278362512,6308_thumb.jpg

A tak wyglada bez zapalonych kontrolek

post-33864-1278362572,7677_thumb.jpg

 

I tak samo jest widac air bag ze normalnie go nie widac ,a jak zapala sie auto to kontrolka sie zapali i zaraz gasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest tak jak kolega wyżej napisał ze nie ma widać tych białych obramówek .Tylko zapala sie i znika.

post-33864-1278362406,8384_thumb.jpg

tutaj sie zapala air bag.

A tutaj sie zapala ABS z drugiej strony licznika

post-33864-1278362512,6308_thumb.jpg

A tak wyglada bez zapalonych kontrolek

post-33864-1278362572,7677_thumb.jpg

 

I tak samo jest widac air bag ze normalnie go nie widac ,a jak zapala sie auto to kontrolka sie zapali i zaraz gasnie.

aby bardziej sprostować sprawa wygląda tak: airbag ma wlutowane diody w płytkę a żarówkę abs można wyjąć i nie będzie się zapalała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O tym że dioda od poduszek jest wlutowana w płytkę to nie wiedziałem dlatego też szukałem żaróweczki jak przy innych kontrolkach, jak będę miał czas to rozbiorę zegary i dokładnie sprawdzę na pewno musi być tam ta dioda. Dzięki wszystkim za pomoc, and_pec możesz dokładniej napisać co było robione w ASO ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...