Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n15] Klimatyzacja- opinia o cenie


Gość zigirin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zigirin

Słuchajcie. Robili mi klimatyzację i trochę cena mnie poraziła... Nabicie klimy 150 zł to akurat znośnie), wymiana kompresora i osuszacza 150 zł i do tego zespawanie rurki w dwóch miejscach 150 zł. Razem zapłaciłem 450 zeta ( Konstancin pod Warszawą) Czy mam się czuć naciągnięty???:) Sam nie wiem czy to jest zdzierstwo czy takie są ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku płaciłem 140zł, była akurat promocja. Robiłem tutaj: http://www.serwisnaczas.pl/. Zakres usługi jak na stronie: opróżnianie, nabicie, odgrzybienie ozonem. No i oczywiście energy drink gratis B) Ale będę musiał pojechać niedługo bo coś wydaje mi się że słabo chłodzi... Nie wiem czy nie ma jakiegoś wycieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Robili mi klimatyzację i trochę cena mnie poraziła... Nabicie klimy 150 zł to akurat znośnie), wymiana kompresora i osuszacza 150 zł i do tego zespawanie rurki w dwóch miejscach 150 zł. Razem zapłaciłem 450 zeta ( Konstancin pod Warszawą) Czy mam się czuć naciągnięty???:) Sam nie wiem czy to jest zdzierstwo czy takie są ceny?

 

Jak za takie pieniądze na prawdę wymienili Ci kompresor to jak za darmo :) ale coś mi się wydaje że Cię delikatnie skroili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zigirin

Jak za takie pieniądze na prawdę wymienili Ci kompresor to jak za darmo :) ale coś mi się wydaje że Cię delikatnie skroili

 

 

Wymienili mi owszem, ale najpierw zakupiłem używany. Nowy koło 1000 kosztuje, wiec mi się nie uśmiechało. Co do krojenia też myślę, że mnie naciągnęli. Trochę się kłóciłem, no to opuścili łaskawie 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

petruś oferta fajna ale...jest dopisek za każde 100g czynnika dopłata 15 zł więc chyba wszystki zalezy w jakiej kondycji jest kiima i ile tego czynnika się tam znajduje.

Ja klimę robię już od 3 lat w serwisie Forda:) teraz 2 tyg temu robiłem serwis klimy (nabicie, sprawdzenie czynnika, dobicie nowego) za 90 zł + ozonowanie 40 = razem 130 zł, co uważam jest dobrą ceną. Do tego doliczyć filterek kabinowy (knecht za 50 zł) i razem robi sie juz niezła sumka. Dodam że klimę serwisuję co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...