Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko wewnętrzne


Gość Guli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Ostatnio musiałem wyjąć lusterko wewnętrzne z mojego sunny i teraz za nic nie wiem jak je spowrotem założyć.

 

01a0cd5d.jpg

 

Ta część po prawej jest przykręcona do syfitu. kiedy wyjmowałem lusterko, tylko lekko pociągnąłem i samo wyskoczyło, a teraz nie mam zielonego pojęcia jak to tam wsadzić. Wcisnąć sie nie da, próbowałem na wszystkie sposoby. Jeśli ktoś wie jak to zrobic to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mi sie wydaje ze jak przykrecisz do sufitu to lusterko powinno wskoczyc ,bo tam jest śrubka na krzyżowy śrubokret i może nasmaruj czyms ta śrube i to lusterko zawsze może lużniej wskoczyć.

-Jeszcze widac że sa na lusterku z boku zatrzaski i może trzeba odpiać je z boku i sie odchyli ten uchwyt i wcisnac go ,a póżniej wcisnac lusterko.

Trzeba kombinowac.

Ps.jedno jest dobre że lusterko jest przykrecane do sufitu a nie klejone do szyby zawsze szyba ocaleje:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek94

Tak jak kolega wyżej napisał chyba najpierw przykręca się ten plastik do sufitu, a później wciska całość. Jakby tak nie dało rady to najwyżej swoje rozkręcę i zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby kolega GRZESIEK nie miał do główkowania jak założyć swoje lusterko:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym to różnie może byc.Ale chyba nie takie skomplikowane.

Jeden plus to to że nie jest mocowane na szybie .

Bo można szybe zarobić wkładajac lusterko:D i zas ktos by zarobił kilka Jagiełło tzn stówek za szybe.A syfitówke to sie raczej nie zniszczy chyba że ktoś zdolny jest:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek94

No też właśnie :) Dlatego lubię rozwiązania japońców. Nie wszystkie są trafne i niektóre tylko na ich małe rączki, ale ogółem zawsze wychodzi bardzo dobrze :) Bo z lusterkiem mocowanym do szyby mogłoby być tak jak napisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że uszkodziłem to lusterko przy wyjmowaniu. Ale przykleiłem jedno do drugiego sylikonem a potem przykręciłem do sufitu. Trzyma się aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje za sukces:whistle:.Jednak Polak potrafi jak chce:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...