Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11] 2.0TD.


krzysiek1958

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po sciagnieciu oslony licznika w celu wymiany zarowek zauwazylem po prawej stronie urwana taka plastikowa rurke od tej oslony(kolo takiej malutkiej kratki na dole) i obok tej rurki wiszacy przewod z wtyczka zakonczona dlugim zelaznym grotem. Prosze bardzo o odpowiedz do czego to sluzy i ewentualnie w jakim pliku manuala P11 tego szukac. Czy mozna bez tego jezdzic?. Drugie pytanie dotyczy braku zarowki w miejscu oznaczonym cos takiego sport/off i jeszcze tam cos pisalo. Czy ja mam zalozyc tam zarowke czy to jest jakas kontrolka z sanochodu z automatyczna skrzynia biegow?Skoro juz pisze to nie swieci mi kontrolka od spryskiwaczy. Oczywiscie spryskiwacze dzialaja i zaroweczka jest dobra . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po sciagnieciu oslony licznika w celu wymiany zarowek zauwazylem po prawej stronie urwana taka plastikowa rurke od tej oslony(kolo takiej malutkiej kratki na dole) i obok tej rurki wiszacy przewod z wtyczka zakonczona dlugim zelaznym grotem. Prosze bardzo o odpowiedz do czego to sluzy i ewentualnie w jakim pliku manuala P11 tego szukac. Czy mozna bez tego jezdzic?. Drugie pytanie dotyczy braku zarowki w miejscu oznaczonym cos takiego sport/off i jeszcze tam cos pisalo. Czy ja mam zalozyc tam zarowke czy to jest jakas kontrolka z sanochodu z automatyczna skrzynia biegow?Skoro juz pisze to nie swieci mi kontrolka od spryskiwaczy. Oczywiscie spryskiwacze dzialaja i zaroweczka jest dobra . Pozdrawiam.

1. nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi ;)

2.to żarówka od nadbiegów w automacie

3. mam rozumieć kontrolkę na desce rozdzielczej masz od spryskiwaczy, czy tylko z tyłu licznika widzisz zaróweczkę? jaką masz przykrywkę od wlewu płynu od spryskiwaczy? jeżeli masz ją z taką rurką to nie masz kontrolki spryskiwacza a jeżeli masz ją samą to pewnie czujnik poszedł przy zbiorniczku od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport to nadbieg od automatu

Zarówka się świeci jak masz mało płynu do spryskiwaczy, a nie jak je włączasz

Z tym grotem to nie KAMAN Jaka rurka Zrób fotkę W obudowie zegarów za małą krateczką jest czujnik temperatury w kabinie jak masz kimę półautomatyczną, ale taka jest w P11,144 a nie P11, chyba że masz 144 i o tym nie wiesz

 

PS. 144 to wersja po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego George Gt . Jesli chodzi o pierwsza sprawe to umnie to w primerce jest. Wiem ze to nietypowa sprawa bo nie kazdy musial wyciagac licznik. Sprawa druga to juz teraz wiem i nie bede zakladal tej kontrolki bo umnie jest reczna skrzynia. Sprawa trzecia . Ja widze zarowke od tylu licznika i jak napisales to u mnie nie bedzie tej kontrolki bo jest zamkniecie z rurka. Dziekuje Ci za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego George Gt . Jesli chodzi o pierwsza sprawe to umnie to w primerce jest. Wiem ze to nietypowa sprawa bo nie kazdy musial wyciagac licznik. Sprawa druga to juz teraz wiem i nie bede zakladal tej kontrolki bo umnie jest reczna skrzynia. Sprawa trzecia . Ja widze zarowke od tylu licznika i jak napisales to u mnie nie bedzie tej kontrolki bo jest zamkniecie z rurka. Dziekuje Ci za odpowiedzi.

krzysiek1958 ja rozumiem, że jest tylko musisz tak jak and_pec napisał podać zdjęcie abyśmy mogli bardziej zrozumieć :) licznik to ja może z 30 razy odkręcałem ale właśnie nie mogę wykminić o co Ci chodzi :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport to nadbieg od automatu

Zarówka się świeci jak masz mało płynu do spryskiwaczy, a nie jak je włączasz

Z tym grotem to nie KAMAN Jaka rurka Zrób fotkę W obudowie zegarów za małą krateczką jest czujnik temperatury w kabinie jak masz kimę półautomatyczną, ale taka jest w P11,144 a nie P11, chyba że masz 144 i o tym nie wiesz

 

PS. 144 to wersja po lifcie

Tak myslalem ze sie odezwiesz . Kontrolka od nadbiegu to juz wiem . Ta kontrolka od spryskiwaczy nie zaswiecala sie w momencie wlaczenia zaplonu i o to mi chodzilo. . Teraz juz wiem dlaczego. Chodzilo o to zamkniecie z rurka. Na ksiazce ktora dostalem z autem pisze P11, ale (zawsze musi byc) tak jak piszesz jest to wersja P11. 144 po lifcie bo gdzies na forum przeczytalem ze w tej wersji drzwi otwieraja sie na dwa razy. Wybacz staremu ale ja caly czas myslalem ze to p11 jest po lifcie. . Wobec tego u mnie ten przewod z wtyczka z tym dlugim grotem to bedzie czujnik temperatury w kabinie. Tem karbowany waz co jest obok tego czujnika nachochodzi centralnie na kratke, tylko u mnie ten krociec co jest na kratce byl oberwany ( bo widac ze tu pasuje ) i dlatego on sobie swobodnie wisial. Powiedz mi jeszcze jak sprawdzic ten czujnik czy jest dobry bo dopiero jutro zakupie zarowki te w oprawce i to jakos poskaldam zeby juz nie wracac do tego . To znaczy ze czesci tez mam zamawiac do p11.144? . Dziekuje za uswiadomienie. ze to P11.144.

 

krzysiek1958 ja rozumiem, że jest tylko musisz tak jak and_pec napisał podać zdjęcie abyśmy mogli bardziej zrozumieć :) licznik to ja może z 30 razy odkręcałem ale właśnie nie mogę wykminić o co Ci chodzi :) pozdrawiam :)

Sprawa sie wyjasnila bo ja mam wersje p11 144 i klime polautomatyczna i jest to czujnik temperatury w kabinie. Ztego tez wzledu zakupilem inne zarowki i dopiero jutro kupie te z oprawkami i zaloze. Najbardziej to chodzilo mi o kontroke check bo nie swiecila i nie moglem zrobic autodiagnostyki.Ktos majstrowal przy liczniku i byla uszkodzona zarowka zeby nie swiecila. .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...