Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144]Zdalne otwieranie


rolek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dziwny problem z otwieraniem auta (Primera P11.144 99 rok) za pomocą pilota alarmu Alcatraz (montowany fabrycznie). Od jakiegoś czasu pilot raz działa, raz trzeba się nachodzić koło auta aby zaskoczył. Próbowałem takze zapasowym kluczykiem i taki sam efekt. Wydaje mi się że najlepiej "łapie" tuż koło przedniej maski. Bateria nowa. Zastanawiam się czym jest zasilany czujnik w samochodzie od otwierania drzwi.

 

Być może było to już setki razy ale jakoś nie trafiłem na jednoznaczną odpowiedź (niestety słaba znajomośc posługiwania się forum) więc poprosze o jakieś infor. Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem z otwieraniem auta (Primera P11.144 99 rok) za pomocą pilota alarmu Alcatraz (montowany fabrycznie). Od jakiegoś czasu pilot raz działa, raz trzeba się nachodzić koło auta aby zaskoczył. Próbowałem takze zapasowym kluczykiem i taki sam efekt. Wydaje mi się że najlepiej "łapie" tuż koło przedniej maski. Bateria nowa. Zastanawiam się czym jest zasilany czujnik w samochodzie od otwierania drzwi.

 

Być może było to już setki razy ale jakoś nie trafiłem na jednoznaczną odpowiedź (niestety słaba znajomośc posługiwania się forum) więc poprosze o jakieś infor. Bardzo dziękuję.

skoro mówisz że masz alarm fabryczny więc alarm podpięty jest z centralnym zamkiem.... może antenka od alarmu ma słaby sygnał i nie łapie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakoduj jeszcze raz klucze. Mi to pomogło jak wymieniałem baterię i też ciężko łapał po tym

 

przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy. u mnie to zadziałało.

 

UWAGA

Wciskanie razem guzików wykonuj nie dłużej jak 2 sekundy (inaczej nie zaprogramujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...