Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kluczyk N16 zabezpieczenie czy centr.zamek


Gość tjank

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni jestem posiadaczem Almerki. Pierwsze pytanko - prośba o pomoc. Co tak naprawdę robi kluczyk. Po naciśnięciu siwej części kluczyka wszystko mi się zamyka. OK. Naciśnięcie raz czarnej części otwiera drzwi kierowcy. OK. Kolejne naciśnięcie otwiera pozostale drzwi.OK. I czy tak właśnie powinien być używany kluczyk? To wygląda mi na centralny zamek a nie na zabezpieczenie o czym byłem informowany przez sprzedającego, który twierdził, że otwierając sekwencja powinna być siwa/czarna/czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

to jest tzw system antynapadowy w centralnym zamku. Najpierw otwierasz tylko swoje drzwi - masz możliwość szybkiego dostania się do auta, natomiast koleś może ciągnąć klamke w drzwiach i zonk, bo dopóki nie naciśniesz drugi raz inne drzwi sa pozamykane. Szybkie podwójne naciśnięcie przycisku otwierania powoduje natychmiatowe odryglowanie wszystkich zamków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne w Almerach. Po za tym przy otwieraniu drzwi owym pilotem odblokowujesz imobilaizer.

no i dodatkowo rozbrajasz autoalarm, o ile go masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...