Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Kontrolka od immo


Guest tadek2128

Recommended Posts

Guest tadek2128

Witam, bardzo proszę Was o pomoc. Mam Nissana Almerę Tino rok 2001-1.8 benzyna. Auto kupiłam z jednym kluczykiem i nie działał pilot. Więc dorobiłam sobie pilota do centralnego. Po przyjezdzie do domu stwierdziłam, że po wyłączeniu samochodu nie mruga mi immobilajzer. Chcę zaznaczyć, że auto pali normalnie- chodzi bez zarzutu tyle, że nie mruga immobilajzer. Elektryk który zakładał centralny nie wie co mogło sie stać.Sprawdził elektryke,wymontował spowrotem centralny i bez rezultatu. Kluczyk jest z NATS-em Proszę Was o poradę jaka może być przyczyna.

Link to comment
Share on other sites

Guest żuczek

Może ten elektryk od dorobienia pilota zdezaktywował immo, i teraz nie wie jak, bądź nie ma sprzętu do aktywacji?!? NIe wiem o co może chodzić, i jeśli nie jest to jakaś typowa reakcja na "obce" grzebanie w elektryce, albo ktoś przypadkiem nie miał w 100% bliźniaczej sytuacji, to wszelkie porady próby porady będa jak strzelanie z zamknietymi oczyma, z 200m, do zapałki. Po prostu, aby coś konkretniej pomóc trzebaby mieć opanowaną/siedzieć w tematyce podpinania pilotów/alarmów, i być przy elektryku jak dobierał się do auta, i widzieć wszystko co konkretnie robił. Inaczej, to marne szanse na skuteczną pomoc. No ale może się mylę (i oby tak było), i może jednak zdobędziesz tu konkretną i skuteczną pomoc.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest tadek2128

Wracając jeszcze do mojego problemu- czy możliwe jest to, że przepaliła się dioda od immobilajzera. Z samochodem wszystko ok, pali dobrze tylko nie mruga ta nieszczęsna kontrolka. Bardzo proszę Was o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...