Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwny dzwięk tarcia przy cofaniu dobiegający z wału


Gość winsurfingradom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość winsurfingradom

Witam może miał ktoś takie objawy jak w moim tyranku, mianowicie w trakcie ruszania na wstecznym dobiega z pod auta dziwny dzwięk jak by tarcia i stukania z okolic wału . sprawdziłem atak niema luzu krzyżak w porządku na oko wszystko gra nic nie cieknie nic nie jest lużne i zaznaczam jest to tylko na wstecznym do przodu wszystko gra.

 

Jeśli ma ktoś pomysł może się podzieli Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może miał ktoś takie objawy jak w moim tyranku, mianowicie w trakcie ruszania na wstecznym dobiega z pod auta dziwny dzwięk jak by tarcia i stukania z okolic wału . sprawdziłem atak niema luzu krzyżak w porządku na oko wszystko gra nic nie cieknie nic nie jest lużne i zaznaczam jest to tylko na wstecznym do przodu wszystko gra.

 

Jeśli ma ktoś pomysł może się podzieli Pozdrawiam

 

 

czesc mam podobny problem z piszczeniem jak ktoś tam zasugerował posmarowac kalamitki w wale bo krzyżak był suchy hmmm posmarowałem troszke pomogło ale to nie to wiec spróbuj może twojemu tyrankowi pomorze przesmarowanie wału i daj znac czy jest jakis efektwarning.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...