Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Iphone adaptor dla QQa


Gość patrickoq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrickoq

Witam,

 

Mam pytanko. Od jakiegosc czasu jestem szczesliwym posiadaczem QQa z 2007 roku. Do pelni szczescia brakuje mi podlaczenie mojego Iphone'a i sluchania muzyki z tego telefonu. W poprzednim samochodzie, mialem wyjscie USB w radio i moglem spokojnie podlaczyc oba urzadzenia.

 

Czy ktos ma jakas wiedze, na temat mozliwosci podlaczenia jakiegos adaptora do radia w moim modelu Nissana, zeby moc sluchac muzyki z Iphonea ?

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko. Od jakiegosc czasu jestem szczesliwym posiadaczem QQa z 2007 roku. Do pelni szczescia brakuje mi podlaczenie mojego Iphone'a i sluchania muzyki z tego telefonu. W poprzednim samochodzie, mialem wyjscie USB w radio i moglem spokojnie podlaczyc oba urzadzenia.

 

Czy ktos ma jakas wiedze, na temat mozliwosci podlaczenia jakiegos adaptora do radia w moim modelu Nissana, zeby moc sluchac muzyki z Iphonea ?

 

Z gory dzieki.

Niestety modele z 2007 roku nie miały fabrycznej możliwości podpięcia zewnętrznych urządzeń z muzyką. Istnieje możliwość dokupienia podpinanego w miejsce zmieniarki urządzenia, które jest czytnikiem kart USB, ma też wejście USB i AUX więc do niego możnaby podpiąć Iphone'a. Z wad - jest drogie i podobno w jego działaniu można dopatrzyć się kilku niedogodności. Nie wiem czy istnieje możliwość podpięcia samego wejścia AUX, kolega miał taki patent w A3 i wszystko działało dobrze. Trzeba by spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...