Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Wycieraczki


Marler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

być może temat już był kiedyś ale niestety nie za bardzo mam czas na przeszukiwanie forum. Chodzi o to iż z dnia na dzień padły mi wycieraczki.. Przy ustawieniu im max prędkości słychać tylko silniczek ale wycieraczki ani drgną nawet jak im sie pomoże ręką, ot po prostu grzecznie i bez oporu sie wtenczas przesuwają.. Doradźcie cóż to może być i gdzie tego szukać, jak sie za to zabrać bo nie chce z każdą pierdołą jeździć do mechanika bo by człowiek zbankrutował. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej klubu masz dział zrób to sam i zakładkę Primera, a w niej instrukcje do demontażu mechanizmu wycieraczek i naprawy silniczka. Oczywiście temat jest na forum, ale sądzę, że ty to z tych co to muszą mieć podane na talerzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli silnik chodzi to być może spadło ci cięgło ,ma ono zaczep kulowy.ale aby sie tam dostać to musisz zdemontować ramiona wycieraczek, potem plastik i dopiero możesz coś powiedzieć,jeżeli to cięgno to wystarczy wcisnąć.Powodzenia przy ściąganiu ramion-ciężko schodzą i raczej bez ściągacza nie pójdą, ale próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@and_pec Dzięki wielkie, nie musze mieć wszysytkiego na talerzu tylko zwyczajnie nie mam czasu za wiele na szukanie.. nawet na zrobienie tego bede mial klopot z wygospodarowaniem czasu. Oby to było tylko cięgło.. jeśli nie to będę szukał waszej pomocy dalej :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki bezpłatnie ściągają szklarze samochodowi. Tylko pamiętaj abyś tak nie jeździł po mieście zbyt długo, bo może to zainteresować ponów w mundurkach z białymi czapkami. Po założeniu cięgna (jeśli spadło) pamiętaj włączyć wycieraczki bez założonych ramion, aby ustaliła się ich pozycja w stanie spoczynku

Posprawdzaj tuleje czy nie są zatarte w nich sworznie, bo to może być przyczyną że wypiął się mechanizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...