Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony Letnie


marteek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie nastał czas wymiany opon letnich :( jakie mam wybrać do mojego auta Nissan Almera N15 1998 1,4 87 KM będę wdzięczny za propozycje.

Teraz mam założone opony o rozmiarze 185/60R 14 82 H czy są dobrze dobrane do mojego samochodu? Jeśli nie to jakie mam kupić ? Znalazłem coś takiego http://www.agito.pl/opony/firestone-tz300-a-18560r14-82-h.0.351395.html .

 

Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dociągniesz do końca sezonu letniego na tym co masz? Tradycyjnie, będą spore obniżki cen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dociągniesz do końca sezonu letniego na tym co masz? Tradycyjnie, będą spore obniżki cen :)

 

Raczej będzie kiepsko dociągnąć bo wybieram się na urlop dość daleko i nie chciałbym w drodze żadnych niespodzianek a te co mam są już bardzo zużyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie przymierzam do Bieżnikowanych bo 15" u gumiarza z półki na autko kosztuje 100 zł i 2 lata gwary ....

 

 

ja też mam taki zamiar, bo nowe 195/60r15 jakie u mnie to porażają ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na lato kupuję bieżnikowane, mój ojciec już 6 lat jeździ na bieżnikowanych oponach letnich jak i zimowych. Nie ma z nimi problemu a komplecik starcza na te dwa lata gwarancji przy dosyć dużych przebiegach rocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytałem gumiarza i powidział że bieżniki ala toyo T1r/s czy michelin taka choinka to wcale wody nie odprowadza i sa głośne i raczej poleca zwykły bieżnik z 2-3 rowkami w zdłóż taka tendencja że woda tam wchodzi chodzilo mi ocichą opone i dobrą na deszcze bo widziałem na allegro fajowe kapcie za 80 zł index 190 kmh ,,,,a 185.65 r15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że są głośne to mogę się zgodzić, ale dlaczego miałyby wody nie odprowadzać? może tak powiedział bo sam ich niema, tylko te drugie i zachwala swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...