Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawieszenie n14


Gość Marula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. pol godziny temu zalozylem konto na tym forum. Szukam po wszystkich sklepach czytam fora pytam ludzi ale chyba tutaj znajde pomoc. otoz chcialbym obnizyc mojego nissana sunny 1.4 3d 1994 rocznik. mam do wymiany amorki z przodu wiec pomyslalem ze warto by bylo kupic komplet sprezyn sportowych i jak narazie sportowe amory na przod. i tutaj chcialbym prosic Was o pomoc w konfiguracji takiego zawiasu i miejsca skad moge czesci zamowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W imieniu NissanManiaków witam na forum :)

 

Jeśli chodzi o części do obniżenia/usportowienia Nissana to jedynie alledrogo, w innych sklepach typu intercars ceny porażające.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tam to np mozna kupic jedynie sprezyny albo noname albo jakies jamexy za 320 zł.. wiec wiadomo ze to shit.. znalazlem na pewnej stronce sprezyny votgland czy jakos tak za 650 i amorki na przod za 450 KYB . sprezyny -30 a amorki i 45 albo 51. i sie nad tym zastanawiam. co myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość conan_librarian

Nie warto oszczędzać. Nie wiem jak ze sprężynami ale amory kupiłem KYB (Tobie pewnie lepiej podejdą gazowe, ja kupiłem olejowe). Fura miała 2 lata wcześniej wymieniane wszystkie amortyzatory na jakieś tanie i przednie zaczęły po 15 tys stukać a tylne jęczały już po 10 tys. Pomijam kwestię bezpieczeństwa. Rozpierniczają mnie kolesie którzy za 20 zł na allegro kupują "ściski" do sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no te sciski to jest zal totalny :) zalezy mi na dobrym prowadzeniu auta. i jak Ci sie sprawuja te KYB'y? prosilbym o odpowiedz uzytkownika Coobcio ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...