Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11]tulejka w sprezynie drazka zmiany biegow??


Gość damianio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damianio

Witam. Pod autem pod blaszana oslona drazka zmiany biegow jest jakas sprezyna w niej siedzi tulejka ktora dziala mi na nerwy brzeczac. Jakie ona ma zadanie?? Czy mozna to zdemontowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Dołączam się do pytanie tylko w moim przypadku ta sprężyna pękła nigdzie nie mogę jej do kupić ani dobrać więc na razie jeżdżę bez niej. Jakie mogą być tego skutki. Jak do dotąd nie mam żadnych problemów przy zamianie biegów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołączam się do pytanie tylko w moim przypadku ta sprężyna pękła nigdzie nie mogę jej do kupić ani dobrać więc na razie jeżdżę bez niej. Jakie mogą być tego skutki. Jak do dotąd nie mam żadnych problemów przy zamianie biegów itp.

Skutki beda takie, ze dzwignia bedzie drgala przy okreslonych obrotach silnika na wybranych biegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone temat jak naprawic luzy na drążku biegów w p11.Tylko że mam temat o luzach przy skrzyni biegow.

i jest tam poruszone jak spreżyna jest peknieta właśnie pod blacha.Zastepuje sie podobna sprężyna żeby właśnie nie latała tzn drazek nie latał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...