Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SERWISY NISSANA- ocena


honnki

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo iż jest już kilka podobnych wątków ale w większości z nich po pewnym czasie rozmowa schodzi na tematy o ....... Maryni dlatego chciałbym założyć troszkę inny wątek i prosiłbym (jeśli oczywiście chcecie aby on w taki sposób i formie istniał) o opisywanie wizyt w serwisie według wzoru co myślę ułatwi nam wybór odpowiedniego serwisu dla naszych QQ.

Zacznę od siebie:

ADRES SERWISU: Przyguccy Inter Car ul. Przybyszewskiego 176/178 Łódz

PRZYCZYNA WIZYTY: 1.stuki z prawej strony przód w czasie jazdy i na postoju podczas kręcenia kierownicą

2. zawieszenie- problem QQ

3. kilka razy zdarzyło się że nie chciał odpalić(kontrolki świeciły się normalnie bez przygasania) pomagało dopiero otwarcie maski lub klapy tylnej i zamiknięcie.

4. skrzypienie w czasie kręcenia kierownicą.

CO ZROBIŁ SERWIS: Przyjęcie samochodu i w końcu z jazdą próbną po której Pan serwisant stwierdził iż naprawa będzie trwała około dwóch godzin ale dopiero jak rozkręcą będzie wiadomo co i jak ponieważ stuki nie były słyszalne. Ponad dwie godziny później odebrałem auto i co się okazało.

Ad1 wymiana łożyska (nie pamiętam jak fachowo było to określone) w każdym razie usunięto.

Ad2 wymiana amortyzatorów na nowe- w czasie drogi powrotnej dopiero teraz odczułem radość z jazdy

Ad3 sprawdzenie immobilajzera, wiązki przewodów- czy naprawde usunięto to chyba dowiem się z czasem.

Ad4 wymiana przekładni kierowniczej- nie mają na stanie (czas oczekiwania kilka dni)zobaczymy

CENA - naprawa gwarancyjna

MOJA OCENA nie chciałbym ich przechwalić ale naprawdę profesjonalne podejście do klijenta i w końcu nie czułem że skoro kupiłem tam auto to teraz jestem intruzem i mam nie zawracać.......

 

Jeśli koledzy zechcecie opisywać swoje wizyty w serwisie to proszę dodawać od siebie inne kryteria tylko proszę żeby za jakiś czas nie pisać o czymś co nie dotyczy tego wątku. Celowo nie pisałem jaki mam silnik itp bo to każdy ma w swoim opisie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TZ_TeZet

Bardzo byłbym wdzięczny za ocenę tych z Was, którzy być może serwisują auto w Warszawie róg Poleczki i Puławskiej (obok Statoila i Kentucky chicken).

Jest to najbliższy serwis od Nowej Iwicznej i nie ukrywam, że pasowałoby mi serwisować się tam. Byłbym wdzięczny za ocenę tego właśnie serwisu,

Z góry dzięx,

TZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo byłbym wdzięczny za ocenę tych z Was, którzy być może serwisują auto w Warszawie róg Poleczki i Puławskiej (obok Statoila i Kentucky chicken).

Jest to najbliższy serwis od Nowej Iwicznej i nie ukrywam, że pasowałoby mi serwisować się tam. Byłbym wdzięczny za ocenę tego właśnie serwisu,

Z góry dzięx,

TZ

wielu doświadczeń z nimi nie mam, ale rzuć okiem na te posty:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/65401-ocena-salonow-nissana/page__view__findpost__p__726095

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/65401-ocena-salonow-nissana/page__view__findpost__p__742736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Osobiście polecam J&G NISSAN w Warszawie przy Oczapowskiego.

Rozpisałem się tu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/57129-warszawa-jaki-polecacie-serwis/page-2?do=findComment&comment=954784

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Alternatywa dla Polody Poznań

 

to Rosiak Komorniki właśnie tu poradzili sobie ze szparą w kokpicie i mocno ją pomniejszyli a Polodiemu mówię Out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...