Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Autentyczny przebieg


rob620922

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość sprawdzenia autentyczności przebiegu

Nissan Primera 2003 r. 2.2 DCI

W/g wskazań licznika to około 80000 km

Podam także nr. VIN może jest jakiś ślad serwisowania

SJNBEAP12U0078834

 

Z góry dziękuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzałem u speców od "korekty" licznika, albo przez podpięcie pod komputera sprawdzić można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie masz 100% zreszta przebieg nic nie mowi tutaj ze niebawem rozrzad trzeba bedzie robic , znajomy kupil a8 z 97r z przebiegiem uwaga 1mln 200 tys km oryginalny przebieg autko igla nastukal juz nim przez 2 lata 220 tys i nic sie nei dzieje wiec olejcie te przebiegi :) auto ma chodzic a to tylko cyfry na ktore nie macie wplywu

 

btw jak dla mnie ma za mało, sam mam 2003 mam 172 tys kupilem w zeszle wakacje miala 158 tys i wydawalo mi sie strasznie mało . ale wiesz nie kazdy duzo jezdzi , martw sie raczej o to by ten 2,2 byl na lancuchu - japonczyk a nie francuz bo z nimi klopoty sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciej__

nigdzie nie masz 100% zreszta przebieg nic nie mowi tutaj ze niebawem rozrzad trzeba bedzie robic , znajomy kupil a8 z 97r z przebiegiem uwaga 1mln 200 tys km oryginalny przebieg autko igla nastukal juz nim przez 2 lata 220 tys i nic sie nei dzieje wiec olejcie te przebiegi :) auto ma chodzic a to tylko cyfry na ktore nie macie wplywu

 

btw jak dla mnie ma za mało, sam mam 2003 mam 172 tys kupilem w zeszle wakacje miala 158 tys i wydawalo mi sie strasznie mało . ale wiesz nie kazdy duzo jezdzi , martw sie raczej o to by ten 2,2 byl na lancuchu - japonczyk a nie francuz bo z nimi klopoty sa

 

 

Wszystkie dieslen 2,2 w Priemerze P12 sa konstrukcji japonskiej i maja lancuch rozrzadu!

 

A co do tego przebiegu to jezeli nie jest to auto od pierwszego wlasciciela o cenie sporo powyzej sredniej to na 99,99% jest moooocno skrecony.

 

PZdr,

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi mi o to by to byl silnik japonski nie francuski poniewaz 2,2 francuz to totalny niewypal ponoc, 1,9 im sie jeszcze udaly ale 2,2 padaka - tak mowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość sprawdzenia autentyczności przebiegu

Nissan Primera 2003 r. 2.2 DCI

W/g wskazań licznika to około 80000 km

Podam także nr. VIN może jest jakiś ślad serwisowania

SJNBEAP12U0078834

 

Z góry dziękuje

pozdrawiam

 

Witam

 

Spytaj tutaj a może uzyskasz odpowiedz na swoje pytania.

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/13936-historia-serwisowa-wg-vin/

 

Pozdrawiam

 

tak chodzi mi o to by to byl silnik japonski nie francuski poniewaz 2,2 francuz to totalny niewypal ponoc, 1,9 im sie jeszcze udaly ale 2,2 padaka - tak mowia

 

Witam

 

Ja osobiście myślę ze 1.9 to większy niewypał niż 2.2, miałem osobiście 1.9 w Primce i Lagunie i oba sprawiały często problemy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kwestia szczescia, co do laguny to slyszalem ze krolowa awarii :]

ciekawe jak ta nowa laguna , ma plaszcz wodny na turbinie ciekawe jaka bedzie miala taka sprezarka zywotnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...