Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Większy zbiornik paliwa


Gość fabek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki.

 

Rozglądam się za większym niż standardowy, ktoś orientuje się gdzie kupię, ewentualnie czy jest jakaś firma która robi na zamowienie baki? Chodzi o Navarkę z 2007, 2.5 dci.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem coś takiego na rajdy4x4pl koszmarnie drogie ale jak będę miał trochę czasu zrobię sobie aluminiowy w miejsce koła zapasowego no i oczywiście napiszę jakie będą koszty na pewno nie więcej jak 2 tyś co do pojemności dodatkowy wyjdzie około70-80l i na seryjnych resorkach będzie dobrze kołysać

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem coś takiego na rajdy4x4pl koszmarnie drogie ale jak będę miał trochę czasu zrobię sobie aluminiowy w miejsce koła zapasowego no i oczywiście napiszę jakie będą koszty na pewno nie więcej jak 2 tyś co do pojemności dodatkowy wyjdzie około70-80l i na seryjnych resorkach będzie dobrze kołysać

pozdro.

 

A ja znowu zaproponuję punksgarage z Krakowa. Popatrz na porfolio - tam jest Navka przez nich przebudowana. Drugi bak to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

180-200 najłatwiej i najtaniej będzie na pakę. Można też pomyśleć po drugiej stronie pod paką. Ja jak dalej latam to tankuje lpg i Pb :whistle: jak nie ma czasu na przystanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...