Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] chip tuning


zsw

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy uzytkownicy chcialbym w swej Primerce podnies troszke koni metoda chip tuningu . czy ktos moze to robil i wie cos na ten temat czy kompoter da sie tak zmodyfikowac czy np jest zalany i sie nie da nic z nim zrobic , jesli ktos moze to robil to niech napisze mi do ilu dal rade podniesc i jakie sa granice rozsadku by nie przemeczyc silnika , z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy uzytkownicy chcialbym w swej Primerce podnies troszke koni metoda chip tuningu . czy ktos moze to robil i wie cos na ten temat czy kompoter da sie tak zmodyfikowac czy np jest zalany i sie nie da nic z nim zrobic , jesli ktos moze to robil to niech napisze mi do ilu dal rade podniesc i jakie sa granice rozsadku by nie przemeczyc silnika , z gory dziekuje i pozdrawiam.

szczerze wątpię żeby bawić się w chip tuning... jest odpowiedni dział na forum o wzmacnianiu naszych nysek.. zrób chociaz połowę z tego działu w swoim aucie a go nie poznasz :) a tak serio to najlepszym sposobem były by: wymiana wałków, strojenie, dolot, kolektor SSAC i furka będzie latać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy uzytkownicy chcialbym w swej Primerce podnies troszke koni metoda chip tuningu . czy ktos moze to robil i wie cos na ten temat czy kompoter da sie tak zmodyfikowac czy np jest zalany i sie nie da nic z nim zrobic , jesli ktos moze to robil to niech napisze mi do ilu dal rade podniesc i jakie sa granice rozsadku by nie przemeczyc silnika , z gory dziekuje i pozdrawiam.

jak zaczynasz wątek na ten temat to bądź łaskawy podać jaki masz model silnika - wróżek tu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chipa to można włożyć nie powiem ci gdzie.

Nie wiem ile masz kasy ale na początek możesz wymienić wałek ssący od P11.144 lub P11 GT a potem kolektor wydechowy zrobić moda rozrządu i dać wydech na 2,5 cala.

 

A jak masz trochę więcej kasy na zbyciu to zawsze można wejść w VVL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolego chipa to można włożyć nie powiem ci gdzie" nie wiem po co odrazu takie slowa czy ja ci cos nie milego powiedzialem ? hmm chyba nie a po drugie owszem kasy moze i trzeba miec duzo jak sie robi chipa w jakiejs firmie mi akurat kolega bedzie to robil i to mnie wyjdzie za grosze. chcialem poprostu wiedziec czy komputer jest rozbieralny czy nie jest zalanyu jakims silikonem lub piankom i tyle.a co do modyfikaci jakie chcem zrobic to chip wydech i felgi 17 albo 18 jesli sie da. co do walka sacego nie wiem nic na ten temat a skrot "VVL" tez mi nic nie mowi. a na drugi raz jak chcesz byc az tak milutki jak teraz to daj sobie spokoj z odpowiedzia . pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolege akurat rozumiem i nie chodziło mu o obrażanie Ciebie ale jak byś sobie zadał choć troszkę trudu to byś wiedział że żadne chipowanie albo zmiana map w Ecu nie jest możliwa i tyle skoro nawet nie wiesz jaki masz silnik i jakie były rodzaje i jak można go modyfikować a na forum jest bardzo ale to bardzo najróżniejszych modyfikacji wiec tylko szukaj i czytaj ...

 

wątek mógłbym zamknąć ale jeszcze go zostawię ze względu na to że młodzi użytkownicy maja Taryfę ulgową i pewne nie fortunne rzeczy im przechodzą na początku ..jak sie podszkolisz to już Ci nie wpadnie pomysł z czymś takim

 

Pozdrawiam ..VVL Coobcio montuje jak masz 6500 zł wolne to uderzaj do niego zrobi Ci 185-205 KM i będziesz miał SR20VE a nie SR20De

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...