Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

woda w kabinie


Gość waldemas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość waldemas1

Witam wracam z problemem ,leje się do środka woda po nawet nie dużym deszczu.Kałuża po stronie pasażera z przodu.Raczej nie są to otwory w podszybiu bo stała tam woda(nie uciekała) . Leje się przez moment i przestaje .Proszę o jakieś wskazówki (podszybie było odkrywane i czyszczone)skąd może płynąć w poniedziałek jadę do mechanika (bo zacznie gnić autko ).Auto almera slx hb 1.4 n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość waldemas1

masz szyberdach??

 

 

Nie. Nie mam .Kapie mniej więcej pomiędzy wentylatorem a filtrem kabinowym.A powiedzcie w którym miejscu woda ucieka z parownika .

Edytowane przez waldemas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie mam .Kapie mniej więcej pomiędzy wentylatorem a filtrem kabinowym.A powiedzcie w którym miejscu woda ucieka z parownika .

 

jak masz klimę to właśnie tam może ciec jak jest niedrożne wyjście na zewnątrz, zobaczy czy czasem rurka od wody z klimy nie jest zapchana,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij jeszcze raz podszybie, od strony pasażera znajdziesz taką jasnozieloną spinkę (wielkości pudełka od zapałek). Obklej ją na około silikonem, a problem ustąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość waldemas1

zdejmij jeszcze raz podszybie, od strony pasażera znajdziesz taką jasnozieloną spinkę (wielkości pudełka od zapałek). Obklej ją na około silikonem, a problem ustąpi.

 

Mechanik próbował wszystkiego i w końcu doszedł do zielonej spinki trochę wody z butelki i eureka leci ze spinki na wentylator i do kabiny .Spinkę wyjął przesmarował "dirco" i z powrotem wcisnął .Drugi deszcz i spokój , na razie .Dzięki panowie , takie małe cóś a ile nerwów. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy w p11 też takie coś może występować? bo u mnie się leje i chciałem zdjąć podszybie, ale ramiona wycierajek mocno siedzą i odpuściłem, ale jakby to miało tamtędy lecieć to niedaruje i zdejme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w p11 też takie coś może występować? bo u mnie się leje i chciałem zdjąć podszybie, ale ramiona wycierajek mocno siedzą i odpuściłem, ale jakby to miało tamtędy lecieć to niedaruje i zdejme.

 

 

 

Pewnie tak . :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od tamtej pory nie zauważyłem wody na wycieraczce, a pare razy popadało,

myślę że to było to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...