Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] elektryczne szyby


Gość stahoojedyn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stahoojedyn

heeelllo

znalazlem kolejny tym razem sa to elektryczne szyby tylne, owe szyby po wcisnieciu guziorka na tylnych dzrwiach nie schodza na dol, musze je sciagnac podrecznym switchem w tunelu, z podniesieniem nie ma problemu

 

po krutce tylnich szyb L/P nie da sie opuscic przyciskiem na tylnich drzwiach ale da sie je podniesc...

 

gdzie przyczyna takowej awrii moze sie znajdowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej pomierzyć czy zamyka obwód wyłącznik i będzie wiadomo, czyli przejścia w drzwiach i wyłączniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam kłopot.. choć z drugiej strony przynajmniej nikt mi przeciągu nie robi nieproszony ;P Może to dziwne ale wydaje mi się że na początku było ok(nie jestem tego pewien), wiem ze byl problem tego typu że szyby się otwierały a nie zamykały z guzika w drzwiach.. a teraz jest jak jest ale nie będę kombinować z tym bo dziesiatki ważniejszych rzeczy do zrobienia.. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stahoojedyn

Ja mam dokładnie ten sam kłopot.. choć z drugiej strony przynajmniej nikt mi przeciągu nie robi nieproszony ;P Może to dziwne ale wydaje mi się że na początku było ok(nie jestem tego pewien), wiem ze byl problem tego typu że szyby się otwierały a nie zamykały z guzika w drzwiach.. a teraz jest jak jest ale nie będę kombinować z tym bo dziesiatki ważniejszych rzeczy do zrobienia.. PZDR

nikt nieproszony nie otworzy ewentualnie pasazer z boku

 

tez mnie to az tak nie boli bo na tyle nie jezdze, ale lubie jak mam wszystko sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem z szybami ale na przodzie (takie mam tylko) czasami przestają działać całkowicie, jak chwila postoju to zaczynają działać lub nie. Wszystko niby dobrze ale w tym momencie nie dochodzi napięcie do włączników (włączniki czyściłem) Podejrzewam moduł sterowania. Ma może ktoś coś sensownego na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nieproszony nie otworzy ewentualnie pasazer z boku

 

tez mnie to az tak nie boli bo na tyle nie jezdze, ale lubie jak mam wszystko sprawne

 

 

Ja też wolałbym mieć sprawne ale to zajmuje jedną z ostatnich pozycji na liście tego co mam do zrobienia, zwłaszcza że nie jest to upierdliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stahoojedyn

nie jest to upierdliwe ale mogloby dzialac

tez mam jeszcze pare pierdow do zrobienia, ale niestety tez musza poczekac...

 

pppiterek nie znam sie zabardzo ale tak jak mowisz jakis sterownikbo gdybys mial switche zdupione to prad i tk by dchodzil, a u mnie sie pytam bo po obu stronach dziala/nie dziala w ten sam sposob wiec na styki mi to nie wyglada a nie sprawdzalem czy pradzik dochodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...