Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] Swap 1.6 b16a


Gość krakos

Rekomendowane odpowiedzi

No to po długim namyśle wpadłem na genialny pomysł swap'u silnika b16a do nissana micry.

Silnik mocny 170 koni + lekkie autko, wniosek że powstał by "silent killer"

Swap się da na pewno przeprowadzić bo widziadłem na YT filmik jak jakiś włoski mechanik wsadził taki sam albo podobny silnik w micrę.

 

Pytania:

1. Ile by to mniej więcej kosztowało. zakładając że mam auto+silnik(z okablowaniem komputerem itd)+skrzynię biegów.

2. dużo było by z tym roboty?

3. dużo rzeźby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszystkie twoje zadane pytania jest jedna odpowiedz: od ch..ja i jeszcze troche.

 

masz pojecie o tym ? bedziesz robic to sam czy komus zlecac? masz zaplecze warsztatowe?

wszystko wydaje sie proste i latwe na poczatku, w trakcie roboty wychodzi tysiac innych problemow.

ile to bedzie kosztowac? 2 razy dziennie bedziesz odwiedzał motoryzacyjny, bo czegos brakuje, tu srobka tu wezyk tu cos tam...

 

na prawde jesli nie masz dziesieciu tysi na wydanie tak ooo to odpusc.

 

musisz obspawac bude. dorobic łapy, poduszki, zawias zmienic, hample, koła, połosie, chlodzenie i wiele wiele innych rzeczy, gdyby to bylo takie plug&play co druga k11 jezdzila by z innym motorem.

 

no chyba ze zamierzasz robic druciarstwo to w 2k pln sie zmiescisz.

ja drutuje turbo i na razie smiga :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszystkie twoje zadane pytania jest jedna odpowiedz: od ch..ja i jeszcze troche.

 

masz pojecie o tym ? bedziesz robic to sam czy komus zlecac? masz zaplecze warsztatowe?

wszystko wydaje sie proste i latwe na poczatku, w trakcie roboty wychodzi tysiac innych problemow.

ile to bedzie kosztowac? 2 razy dziennie bedziesz odwiedzał motoryzacyjny, bo czegos brakuje, tu srobka tu wezyk tu cos tam...

 

na prawde jesli nie masz dziesieciu tysi na wydanie tak ooo to odpusc.

 

musisz obspawac bude. dorobic łapy, poduszki, zawias zmienic, hample, koła, połosie, chlodzenie i wiele wiele innych rzeczy, gdyby to bylo takie plug&play co druga k11 jezdzila by z innym motorem.

 

no chyba ze zamierzasz robic druciarstwo to w 2k pln sie zmiescisz.

ja drutuje turbo i na razie smiga :rolleyes:

 

 

No to muszę się porządnie zastanowić, bo opcja fajna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę się porządnie zastanowić, bo opcja fajna. :)

 

zastanow i to porzadnie...

 

predzej wrzuc SR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup wymierz przymierz. jak nie wejdzie to sprzedaj..

jak bedziesz pytal na forum to na pewno duzo zdzialasz, po prostu bierz sie do roboty i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup wymierz przymierz. jak nie wejdzie to sprzedaj..

jak bedziesz pytal na forum to na pewno duzo zdzialasz, po prostu bierz sie do roboty i wszystko.

 

 

jakiś włoch włożył b16 do micry wiec da sie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...