Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

brak iskry


Gość NISSANOFANKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NISSANOFANKA

Witam!Jestem tu nowa. Mam problem z moją Primerką P11 1.8 . Rano chcąc jechać do pracy moje autko odmówiło posłuszeństwa. Rozrusznik kręci, pompa paliwa działa, immobil. jest sprawny, bezpieczniki OK . Brakuje iskry na wszystkich czterech cylindrach. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy dokładnie nie znam tego silnika bo nowszy ale zaraz popatrzymy ,,, niestety wróżki już śpią wiec ja spróbuje ale przyczyn może być sporo ,,

 

na początek sprawdzić bezpieczniki te w komorze silnika ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NISSANOFANKA

witamy dokładnie nie znam tego silnika bo nowszy ale zaraz popatrzymy ,,, niestety wróżki już śpią wiec ja spróbuje ale przyczyn może być sporo ,,

 

na początek sprawdzić bezpieczniki te w komorze silnika ,,

Bezpieczniki są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jestem tu nowa. Mam problem z moją Primerką P11 1.8 . Rano chcąc jechać do pracy moje autko odmówiło posłuszeństwa. Rozrusznik kręci, pompa paliwa działa, immobil. jest sprawny, bezpieczniki OK . Brakuje iskry na wszystkich czterech cylindrach. Bardzo proszę o pomoc.

 

 

a skąd wiesz że immo jest sprawny? jak sie dzieje tak z dnia na dzień jak u Ciebie to może być jego wina. Do tego może dojśc np. padnięty czujnik położenia wału lub jeszcze jakiś inny, błędy jakiś magik też by mógł szczytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...