Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

prostokątny plastik przy wlączniku ośiwtlenia kabiny?????


Gość lakomy1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od miesiaca jestem posiadaczem Navary D40. Nie mam w niej szyberdachu. Jednak na środku podsufitki w poblizu właczników oświetlenia tablicy i schowka na okulary mam plastikowe COS ??!!!! o wymiarach około 4 cm na 12 cm z podłużnymi otowrami biegnącymi ukosnie. wewnątrz widać jakiś czujnik lub cholera wie co to jest. proszę o informacje bo nigdzie w instrukcji obsługi nie znalazłem odpowiedzi co to i do czego służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik alarmu.

 

to nie czujnik tylko obudowa silnika szyberdachu z wbudowanym mikrofonem zestawu głośno mówiącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli twierdzisz, że w moim samochodzie w którym nie ma szyberdachu. Ten kawałek plastiku w którym są zamontowane czujniki służą do obsługi szyberdachu ?? :) ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co to u ciebie może masz głośno mówiący bo tam jest też zamontowany mikrofon jeśli nie to ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnomówiącego zestawu nie mam. Moim zdaniem są to czujniki alarmu. Nie wykluczam, że u Ciebie w tym miejscu znajduje się sterowanie szyberdachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poprawka, to może być mikrofon od sterowania głosem. Mam zestaw navi premium. W tym miejscu chowają też czujki alarmu. Samochód bez szyberdachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...