Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pokrowce do Tiidi


maxon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy :)

 

To mój pierwszy post, jako że od niedawana jestem posiadaczem Nissana Tiida model 2010 w wersji Visia. Na pierwszy rzut oka auto bardzo przyjemne i fajne, silnik 1.6 ładnie się buja. Mankamentem są jednak fotele, a raczej ich tapicerka, która ściąga wszystkie śmieci i nie chce puścić. Szukam jakiś sensownych pokrowców, zarówno w sensownej cenie jak i wykonaniu, może ktoś może coś polecić? Będę bardzo wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

maxon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy :)

 

To mój pierwszy post, jako że od niedawana jestem posiadaczem Nissana Tiida model 2010 w wersji Visia. Na pierwszy rzut oka auto bardzo przyjemne i fajne, silnik 1.6 ładnie się buja. Mankamentem są jednak fotele, a raczej ich tapicerka, która ściąga wszystkie śmieci i nie chce puścić. Szukam jakiś sensownych pokrowców, zarówno w sensownej cenie jak i wykonaniu, może ktoś może coś polecić? Będę bardzo wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

maxon

 

Zajrzyj tutaj. Ja mam w swojej Tiidzie pokrowce mniej więcej od kwietnia 2009 r. i bardzo jestem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy :)

 

To mój pierwszy post, jako że od niedawana jestem posiadaczem Nissana Tiida model 2010 w wersji Visia. Na pierwszy rzut oka auto bardzo przyjemne i fajne, silnik 1.6 ładnie się buja. Mankamentem są jednak fotele, a raczej ich tapicerka, która ściąga wszystkie śmieci i nie chce puścić. Szukam jakiś sensownych pokrowców, zarówno w sensownej cenie jak i wykonaniu, może ktoś może coś polecić? Będę bardzo wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

maxon

Witam, maiłem takie pokrowce jak Ziootek, ale wydają się być słabymi jakościowo dlatego polecam http://allegro.pl/item1180520608_nissan_note_tiida_qashqai_pokrowce_samochodowe.html (gwiazdy welul, kolor pieprz) bez porównania lepsze. Oczywiście mam jasną tapicerke Titki i pokrowce ciemne współgraja OK. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...