Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ciężko pali jak silnik jest gorący


Gość Max Damage

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Max Damage

Witam,

mam taki delikatny problem, że mój Tino na gorącym silniku ciężko odpala - w sensie, odpala za 1 lub 2 razem ale rozrusznik brzmi "jak stary dziadek", jakby mu było ciężko kręcić. Na zimnym silniku rozrusznik pracuje idealnie i żwawo, odpala za pierwszym razem w każdych warunkach. Dodam że rozrusznik był już wymieniany na nowy ale problem pozostał.

 

Jakieś pomysły co do przyczyny?

Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z tą bolaczką, i nie mam pomysłu o co może chodzić, nie mniej jeśli mogę coś doradzić, to abyś przejrzał tematy "Almera", i "Primera". Wydaje mi się, że coś z Twego problemu obiło mi się o oczy jak szwędałem po wspomnianych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego, na zimo palił bez problemu, ale jak musiałem się zatrzymać na chwilę w trasie lub mi zgasł ;) to ciężko odpalał i z czasem było coraz gorzej. Doszło do tego że kiedyś czekałem 20 minut aż wystygnie i znowu odpali. Komputer nic nie wykazywał, fachowcy nie mieli pomysłu. W końcu elektryk zabrał rozrusznik do regeneracji i teraz jest ok. Pali 100/100 :)

Pozdr

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego, na zimo palił bez problemu, ale jak musiałem się zatrzymać na chwilę w trasie lub mi zgasł ;) to ciężko odpalał i z czasem było coraz gorzej. Doszło do tego że kiedyś czekałem 20 minut aż wystygnie i znowu odpali. Komputer nic nie wykazywał, fachowcy nie mieli pomysłu. W końcu elektryk zabrał rozrusznik do regeneracji i teraz jest ok. Pali 100/100 :)

Pozdr

a

dokładnie miałem to samo ale w Fordzie Mondeo okazało sie ze to rozrusznik padł

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...